П'ятниця, 01 Грудня 2023 р.
Домівка » Головна » Кому служить Валерій Коровій, або «Ты чьих холоп будешь? Чей холоп спрашиваю!»

Кому служить Валерій Коровій, або «Ты чьих холоп будешь? Чей холоп спрашиваю!»

Ким є Валерій Коровій?

Переважна більшість гравців на політичному полі вважає його природнім пристосуванцем.  Але щодо місця нинішнього губернатора на оціночній шкалі, де полюсами є: «людина-маркер одного з київських кланів»  - організатор вінницького клану, думки розділились.

Особливістю характеру Коровія є його дивовижна всеїдність. Поведінкові установки: пристосовується до діючих центрів влади. Ворожої (не своєї) влади для нього не існує.  Бідь-яка ідеологія, цінності та реальна політика  нинішніх владоможців прийнятні, якщо Коровія визнають своїм.  Одночасно, на підсвідомому рівні, «зондує» політичне поле, приглядається до ймовірних суперників своїх нинішніх роботодавців. Тому багато його начальників та партнерів часто називають пана Валерія зрадником. Наприклад, Віктор Ющенко, Олександр Домбровський та інші досі пред’являють претензії нинішньому очільнику області за непослідовність і готовність служити сильнішим.

Проте, кого він насправді «зраджує»? Просто натура вловила нового хазяїна  і висловлює йому безмежний захват: спочатку мовчки, а потім відкрито, до часу, поки не з’явиться новий патрон.   Тобто, будь-який реальний претендент на владу, пропонуючи Коровієві місце під «сонцем», отримає у відповідь пропозиції «послуг», з яких найкраще володіє  методами зачистки конкурентів (контреліти).      

Кого ж на даний час Валерій Коровій обрав своїм патроном?

Може відповідь криється в його діяльності, яка  дивовижно цілеспрямовано і послідовно знижує рейтинги центральної влади в регіоні, одночасно випинає досягнення попередньої та його особисту значимість й незамінність.

Одним із перших «гераклових подвигів» губернатора стала ліквідація без правонаступництва Департаменту охорони здоров'я та курортів ОДА, щоб надійно поховати всі злочини попередньої влади, а всі дійові особи замість нар отримали хлібні місця.

Наступною перемогою стало звільнення начальника поліції області Антона Шевцова за реальну боротьбу з корупцією та організованою злочинністю.

Під виглядом боротьби з опонентами Президента Коровій звільнив голову обласної парторганізації «Батьківщини» Людмилу Щербаківську з посади першого заступника голови Вінницької обласної ради за втручання у розподіл обласного бюджету. Її ж колегу по партії Ганну Давиденко цькує за жорстку критику діяльності місцевої влади.

На даний час одним із «джерел зла» для губернатора є його однопартієць Василь Романюк, якого Коровій, по підробним документам, звільнив з посади голови Теплицької райради руками тамтешніх депутатів за перешкоджання дерибану земель та власності.

Ще одним «джерелом зла» є рупор громадянського суспільства - Сергій Чернишук, якого погрожують вбити, якщо він буде продовжувати формування політичної контреліти на Вінниччині.

І це саме те «зло», яке в свій час врятувало Валерія Коровія від нар, а сьогодні може вичистити Авгієві стайні вінницької влади!..

Всі ці несхожі між собою люди й події мають одну спільну рису: вони є небезпечними конкуретами місцевої політичної еліти – майбутньою конрелітою, яка чітко проартикулювала Коровієві і Ко: «Вам не буде місця серед нас!» 
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.