Субота, 02 Грудня 2023 р.
Домівка » Головна » РУХ ЗА ГРОМАДЯНСЬКІ ПРАВА ІНФОРМУЄ.

РУХ ЗА ГРОМАДЯНСЬКІ ПРАВА ІНФОРМУЄ.

Рух за громадянські права інформує, що вінницький регіональний режим під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія свідомо проводить політику державного террору щодо громадянського суспільства.

Неприхованою метою цього насильства, на нашу думку, є:

- не допустити формування в Вінницькій області дієздатного громадянського суспільства, шляхом деморалізації громадян та усунення (аж до фізичного) з політичного поля суспільно активних людей;

- забрати в громадян власність;

- домогтися переобрання нинішньої української і місцевої влади на наступний термін;

- активізувати трудову еміграцію;

- унеможливити захист своїх прав громадянами, боротьбу за проведення реформ, зниження тарифів, створення нових робочих місць тощо.

Найпоказовішим прикладом терору є медичний геноцид та захоплення власності. В усіх перед очима кривава драма Тепличчини - Метанівка. Те саме вже розгортається в Агрономічному  Вінницького району.

Головні блоки (складові) машини террору: адміністративний, силовий, інформаційний.

Для боротьби з громадянами задіюються держслужбовці, депутати місцевих рад, кримінал, декласовані елементи.

Юридичним захистом злочинної діяльності займаються працівники правоохоронних органів та суди. Крім того правоохоронці за наказом влади ведуть незаконне стеження за членами руху, прослуховують їх телефони та місця роботи й помешкання.

Інформаційний супровід здійснюють більшість вінницьких ЗМІ.

Основний удар державні терористи спрямували на керівництво руху та їх родини, яких систематично залякують, погрожують вбити, дезинформують громадян щодо їх професійної та політичної діяльності.

Насамперед це стосується Координатора руху Сергія Чернишука, відомого політика та правозахиника. Головна претензія білокомірцевої погані до нього: «Прочь руки от общака!», під яким коровії, івасюки тощо розуміють обласний та місцеві бюджети.

Колишнього голову Теплицької райдержадміністрації та райради Василя Романюка незаконно звільнили з роботи.   

Головному редактору газети «Шанс» Володимиру Іващенку та кореспонденту газети Віктору Рисеві перешкоджають в їх професійній діяльності, залякують.

В активістів стріляють зі стрілецької зброї.

На даний час ми володіємо інформацією, що керівництво області прийняло рішення «зачистити від Руху за громадянські права територію краю», яку вони вважають не територією суверенної держави та обласних територіальних громад, а своєю вотчиною.

Ми вже це проходили. Нас душили Медведчуки, Суркіси, Януковичі, дворкіси, мовчани та бандитські зграї їхніх тітушок.

Вінницький режим не божевільний. Він діє планомірно й обдумано. І виходить, що активно допомагає кремлівським агресорам нищити українську державність, відверто займається антидержавною діяльністю.

Ми переконані: Президент України добре поінформований про діяльність Коровія, але чомусь не здійснив жодних кроків для її негайного припинення та захисту конституційних прав вінничан.

Політичні партії, які перемогли на місцевих виборах, такі як «БПП», «Самопоміч», «Батьківщина» мовчки спостерігають як їх члени відверто допомагають коровіям чинити беззаконня. Таке враження, що ми живемо не в Європі, а в Російській імперії, де жандарми, агенти третього відділення та погромники-чорносотенці з союза «Михайла Архангела» та «Союза русскаго народа» під золотими хоругвами та портретами Николая Кровавого нищать своїх супротивників.

В цей критичний для країни час закликаємо кожного вінниччани стати на захист свободи і демократії!

Єдність наших дій  змусять Президента усунути від виконання обов’язків голови ОДА Валерія Коровія, а поліцію та СБУ порушили проти нього та його камарильї кримінальні справи.

Закликаємо політичні партії поіменно назвати тих їх членів, які ведуть війну проти власного народу і дати їм належну оцінку, а  якщо вони депутати, які пройшли за партійними списками - негайно відкликати, що передбачено законом.

Слава Україні!  Героям слава!

Рух за громадянські права
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.