Середа, 06 Грудня 2023 р.
Домівка » Головна » РУХ ЗА ГРОМАДЯНСЬКІ ПРАВА: ЄДНАЙМОСЬ ЗАДЛЯ ПЕРЕМОГИ НАД МОРДОРОМ БЕЗЗАКОННЯ.

РУХ ЗА ГРОМАДЯНСЬКІ ПРАВА: ЄДНАЙМОСЬ ЗАДЛЯ ПЕРЕМОГИ НАД МОРДОРОМ БЕЗЗАКОННЯ.

Вінницький режим продовжує політику державного терроризму. В медичній галузі це можна назвати медичним геноцидом.

Революція Гідності зобов'язала нинішній правлячий класс здійснювати Владу на підставі того, що Людина є найвищою цінністю і метою її діяльності.

Розглянемо виконання наказів Майдану вінницькою владою. Гарантована Конституцією якісна, доступна,  безоплатна медична допомога перетворена на механізм пограбування хворих.

Цю злочинну модель створили і активно розвивають Вінницька ОДА, Вінницька обласна Рада, політичні партії, які перемогли на виборах, правоохоронні органи, судова система.

Це виглядає так. Замість необхідного бюджетного фінансування, керівників медичних закладів незаконно зобов'язали утримувати і розвивати підпорядковані їм заклади за рахунок пацієнтів. Зворотньою стороною медалі цього процессу стала корупція. Наприклад, нещодавно правоохоронні органи проводили обшуки в обласній лікарні ім. М. Пирогова та в її головного лікаря Олександра Жупанова через закупівлю препаратів для гемодіалізу, що призвело до значних втрат бюджетних коштів. У Вінницькому обласному клінічному госпіталі Ветеранів війни учасників АТО примушують купувати ліки за власний кошт. Те саме стосується Вінницької обласної дитячої лікарні.

І діяльність керівників цих закладів визнана владою взірцевою.

А тих головних лікарів, які борються з цією злочинною системою знищують.

Так головний лікар Вінницького обласного лікарсько-фізкультурного диспансера Сергій Чернишук, захищаючи права громадян, змусив керівництво області почати створення системи надання лікарсько-фізкультурної допомоги населенню. Це тягне за собою бюджетні видатки. У відповідь він отримав ультиматум: «Руки геть від общака чи поможем зникнути». Під общаком Влада розуміє обласний бюджет.

Після того як Чернишук відкинув вимоги ультиматуму,  Вінницька обласна рада прийняла рішення про його звільнення на підставі сфальсифікованих документів.

З усього цього випливає, що вінницький режим кожний день, як злодій, залазить у Ваші кишені. А тих, хто йому заважає – «мочить».

Виходом з цього беззаконня є активний захист своїх конституційних прав кожним громадянином.

В нинішніх умовах це є відсторонення від влади голови Вінницької ОДА Валерія Коровія та його команди та перевибори Вінницької обласної Ради.

Ми підтримуємо і закликаємо свідомих громадян Вінниччини також підтримати ініціативу Михайла Саакашвілі, Валентина Наливайченка, Віктора Чумака щодо створення штабів спільних дій, яка направлена на дочасні вибори нової Української проєвропейської Верховної ради України. Якщо ви готові разом з нами боротися за майбутнє нашої України - приєднуйтесь! (Goo.gl/z55Mvd)

Рух за громадянські права
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.