Субота, 02 Грудня 2023 р.
Домівка » Головна » ТО МОЖЕ ВЖЕ ВІННИЦЯ «УКРАЇНСЬКЕ ЧИКАГО» № 1?

ТО МОЖЕ ВЖЕ ВІННИЦЯ «УКРАЇНСЬКЕ ЧИКАГО» № 1?

Як повідомляє 23.06.2017 року щотижневик «33-й канал» - на співзасновника видання, депутата Вінницької обласної ради Тетяну Редько готувався замах у Липовці, що пов’язано з її журналістською та депутатською діяльністю. Багато кримінальних подій на Вінниччині останнім часом набувають загальнодержавного, а то і світового резонансу. Чого варта лишень Метанівка? Да, «бєзпрєдєл» кріпчає. На фоні чи то безпорадності влади, чи її зацікавленості…бандюки розперезались… 90-ті відпочивають. І перший удар наносять по тим, хто стоїть на сторожі людського і громадського інтересу. Тобто по журналістах і правозахисниках. Тому що бандюки все одно бояться розголосу і резонансу. Да. Вони сьогодні такі. Поки хочуть налякати - налякають. Коли схочуть вбити - вб"ють. Однак все одно відповідальності бояться, а тому ховають обличчя за балаклавами, підробними номерами, благими намірами… До речі: декілька днів тому в Теплику, під хатою у Віктора Рися знову стріляли - було чути автоматну чергу. Стріляних гільз не знайшли... Проте помічено, що постійно по вулиці проїзджають теж якісь незрозумілі не місцеві автомобілі. В той вечір, коли Рись почув стрілянину і вибіг на двір з фонарем - теж авто якесь газонуло, щоб поскоріше від"їхати. Що ж до обіцянок Юрія Педоса захистити журналіста - то навіть створена спеціальна підсилена група по пошуку злочинців, які спалили в дворі автомобіль. А по зовсім очевидній справі про напад на Рися депутата Токарчука - то справу закрили "за відсутності події злочину", проте слідчий і прокурор вже місяць ховаються і морозяться, щоб не дати постанову про закриття справи, адже розуміють, що буде вона скасована в суді, а отже діють свідомо всупереч закону і службовим обов"язкам. А обласна прокуратура говорить, що нічого страшного в діях слідчого і прокурора немає. І слова з КПК переписують ніби правильні, та тільки висновки геть далекі від закону і правди, бо очевидно, що кодекс до кінця не читали… або мали його на увазі…бо тільки по перешкоджанню законній журналістській діяльності спеціального кореспондента газети журналістських розслідувань «Шанс» Віктора Рися намагаються «поховати» шість справ. А погрози продовжуються…

Однак бездіяльність слідчих і прокурорів не просто насторожує, а таки лякає, тому що вона спонукає бандюків не церемонитись з своїми жертвами. І якщо Юрій Педос віднісся до страху за своє життя Тетяни Редько дійсно щиро – то він знайде винуватців. І якщо вінницька поліція дійсно щиро, а не по примусу з Києва, виконала свою роботу і «пов'язала» метанівських рейдерів, котрі стріляли в людей – то ця щирість має підтвердитись і захистом місцевої активістки-правозахисниці Галини Горич, котрій за відстоювання прав людей погрожують розправою над її родиною.

Що робили і роблять з головним лікарем Вінницького обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Сергієм Чернишуком за його громадянську і професійну діяльність по відстоюванню верховенства права та захисту прав медиків і пацієнтів – писав той же «33-й канал». І зрівняйте нібито історії цих різних людей з активною життєвою позицією. Да вони то різні, і історії їх різні. Хто депутат, хто журналіст, хто лікар, хто селянка – однак об’єднані вони тим, що їх цінності вже сьогодні відповідають європейським, що їх дії вже сьогодні наближають нас до Європи, що їх життя є прикладом, як потрібно жити і боротися. 

 

НАРОДНА АРМІЯ СПАСІННЯ ВІННИЧЧИНИ               № 56 від 22 червня 2017 р.   

1.Голові Вінницької обласної ради Олійнику А.Д.

2.Голові фракції Блок Петра Порошенка «Солідарність» Крученюку О.В.

3.Голові фракції Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Мейдичу О.Л.  

4.Голові фракції ПП «Українське об'єднання патріотів –«УКРОП» Зозулі Г.С.

5.Голові фракції ПП «Опозиційний блок» Чорноокому С.М.

6.Голові фракції ПП «Об'єднання «Самопоміч» Солянику В.С.

7.Голові фракції ВТО «Радикальна партія Олега Ляшка» Кривешку С.С.

8.Голові фракції «Аграрії Вінниччини» Корнійчуку О.В.

9.Депутату Вінницької обласної ради, голові Вінницької обласної організації ПП ВО «Свобода» Фурману О.Ю.

Депутатам Вінницької обласної ради 7-го скликання.

ЗАЯВА ЩОДО ЗАХИСТУ ВІД ДИСКРИМІНАЦІЇ. 

На черговій сесії Вінницької обласної ради керівництво області, руками депутатів, планує «нейтралізувати» свого політичного опонента Сергія Чернишука – головного лікаря Вінницького обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, шляхом звільнення його з займаної посади.

Підставою для цього, згідно з проектом рішення обласної ради від 30.05.2017 року, є Висновок Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА від 19.05.2017 р. № 09-1953 про звільнення Чернишука С.Н.

Підставою для звільнення вказано «результат проведеної комісійної оцінки керівників у Вінницькій обласній раді 21.02.2017 р.».

Згідно з протоколом № 4 засідання комісії з проведення оцінки від 21.02.2017 р. нею не було прийнято рішення про оцінку і рекомендації, що не дало змоги голові обласної Ради видати Розпорядження про результат оцінки Чернишука С.Н.  і цим було порушене його право на захист.

Отже, на даний час відсутні правові підстави для вищенаведеного Висновку профільного Департаменту.

Такими діями комісії було порушено порядок проведення оцінки, затверджений рішенням № 698 21 сесії обласної ради 5 скликання від 24.12.2008 р. і створені передумови для нинішніх протиправних дій виконавчої влади – службове підроблення, тобто внесення Людмилою Грабович до Висновку завідомо неправдивих відомостей та свідоме розповсюдження неправдивих відомостей про професійну діяльність Чернишука С.Н.

30.05.2017 р. посадові особи обласної Ради стали співучасниками злочину, оскільки володіючи інформацією про це, розмістили проект рішення на сайті обласної Ради.

Тобто, при винесенні даного проекту рішення на сесію обласної Ради, голова облради також стає співучасником злочину, оскільки станом на 30.05.2017 р. він володів усією інформацією про вчинення протиправних дій і був поінформований про злочин листом «Народної Армії Спасіння Вінниччини» за № 52 від 08.06.2017 р.  

Такі сплановані дії виконавчої влади обмежують Сергія Чернишука у визнанні, реалізації та користуванні правами і свободами передбаченеми Конституцією та чинним законодавством України, Європейськоою конвенцією за­хисту прав людини і основних свобод  - і є дискримінацією за політичні погляди та громадянську позицію шляхом спроби незаконно припинити його нинішню трудову діяльность на посаді головного лікаря.

Все своє свідоме життя Сергій Чернишук боровся за верховенство права і в своїй громадсько-політичній та професійній діяльності захищав інтереси людей та діяв  у відповідності до положень ст.19 Конституції України.

Це підтвердила директор Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Людмила Грабович, прилюдно звинувативши Сергія Чернишука 21 лютого 2017 року в тому, що він працює за Статутом (Законом), закладу  який очолює, але зараз так працювати не можна.

Тобто, влада, після того як він став активним прихильником «Руху нових сил», почала відкрито погрожувати Чернишуку: «Прочь руки от общака!» і прийняла рішення про зачистку.

Просимо Вас діяти у відповідності до статті 19 Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації», не стати пособниками дискримінації та припинити дискримінаційні дії проти Сергія Чернишука, та з метою збереження законності, відновлення порушених прав Чернишека С.Н. та притягнення до відповідальності винних у цьому посадових і службових осіб – просимо створити спеціальну депутатську комісію щодо з'ясування дискримінаційних обставин пов’язаних з оцінюванням Комісією облради головного лікаря ВОЛФД Чернишука С.Н 21.02.2017 р.,  провести антидискримінаційну експертизу проекту рішення Вінницької обласної ради щодо звільнення з посади головного лікаря ВОЛФД Чернишука С.Н., який розміщений на офіційному сайті Вінницької обласної ради 30.05.2017 р. Управлінням спільної комунальної власності Територіальних громад Вінницької області.

Дякую, з повагою

Керівник Департаменту з надання правової допомоги та інформації Вінницької ОГО «Народна Армія Спасіння Вінниччини»  Володимир Іващенко   

https://www.facebook.com/democratic.action/posts/1323938321056067?notif_t=like&notif_id=1498243360380661       
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.