Субота, 02 Грудня 2023 р.
Домівка » Головна » ВІННИЧЧИНА, ЯК МОРДОР БЕЗЗАКОННЯ.

ВІННИЧЧИНА, ЯК МОРДОР БЕЗЗАКОННЯ.

 

Пане Президенте!

Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій проводить в області політику державного терроризму.

Так, в Теплицькому районі у людей відбирають землю, а в тих, хто захищає свої конституційні права і власність стріляють.

Проти цих злочинних дій веде боротьбу Рух за громадянські права.

Відповідь місцевого режиму жорстка і однозначна – зачистити територію від непокірних.

Колишнього голову Теплицької райради Василя Романюка, який боровся проти цих ганебних дій влади, незаконно звільнили з посади.

Кореспонденту газети «Шанс» Віктору Рисю спалили автомобіль, а тепер погрожують спалити і хату, справи за перешкоджання журналістській діяльності незаконно ігноруються і закриваються.

Керівника і засновника медіа ресурсу Власно-інфо Володимира Воловодюка, вчора, 12.07.2017 р. в центрі Вінниці битами мало не вбили за журналістську діяльність

Більше 20 рейдерів, які стріляли в людей в Метанівці, і які опинились на нарах волею Закону і Вашим розумінням – випускають на волю, бо серед них є типи керовані з кабінетів облдержадміністрації.

Тепер головний удар спрямований проти відомого політика, якого Ви добре знаєте, Сергія Чернишука. Його погрожують вбити, бо він посягнув на злодійський общак, під яким коровії розуміють обласний бюджет і людську приватну власність.

До речі, Ваш колишній соратник захищає не тільки права віниччан, а й Вашу честь і гідність людини, Президента України і Головнокомандувача Збройних сил.

Ми маємо інформацію, що правоохоронні органи ведуть за Чернишуком незаконне спостереження та прослуховують його телефони. Те саме стосується й інших активістів руху.

Коровій при цьому зайняв надзвичайно зручну позу. По його виходить, що він просто виконує Вашу вказівку, бо Сергій Чернишук, Василь Романюк, Віктор Рись та інші не дають задовольнити Ваші майнові інтереси та майнові інтереси наближених до Вас осіб таких як, наприклад Григорій Заболотний.

Щодень по телебаченню Ви заявляєте, що захищаєте європейські цінності та права українців. Ми віримо.

Але, захищаючи закон за покликом сумління, ми опинились в ситуації конфронтації з владою в особі державних адміністрацій, поліції, СБУ тощо. Ви пам'ятаєте це відчуття, коли захищали державу на Майдані, а по Вас стрілями бандити в міліцейській формі та люди в цивільному. Отож Ви усвідомлюєте, що ми перед лицем смерті. І саме це дає нам право вимагати від Вас публічної відповіді на питання, на яке Ви б могли і не відповідати в звичайних умовах: «Ви маєте майнові інтереси на Вінниччині, які Вам перешкоджать задовольняти учасники Руху за громадянські права та їхній Координатор?»

Звичайно, Ви  у Вашій волі проігнорувати наше звернення і цим заохотити Коровія, остаточно сп'янілого від безкарності, і його зграю ще енергійніше накинутись на порядних і чесних людей.

Якщо Ви так вчинете, на Вашій совісті можуть бути життя Чернишука, Романюка, Рися, власників землі, простих громадян. Так, набагато зручніше й вигідніше не звертати уваги на трагедію людей і держави. Але, пам'ятайте, що Ви врешті-решт, Президент Людей а не мертвої нерухомоті, абстрактних принципів та макіавеллівської передбачливості!

Що б Ви не зробили весь світ знатиме про це, а Ви не зможете сказати: «Який жах, чому ж Ви мене не попередили!»

13.07.2017 р. м.Вінниця  

Рух за громадянські права
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.