П'ятниця, 01 Грудня 2023 р.
Домівка » Головна » ВІННИЦЯ ЗАПИТУЄ ДМИТРА ДОБРОДОМОВА.

ВІННИЦЯ ЗАПИТУЄ ДМИТРА ДОБРОДОМОВА.

Голові політичної партії «Громадський рух  «Народний контроль», народному депутату України Добродомову Дмитру Євгеновичу.

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ.

Цими днями невстановлені злочинці жорстоко побили голову Вашого Вінницького обласного партійного осередку Володимира Воловодюка.

Ми не знаємо хто саме це вчинив.

Проте, в черговий раз, констатуємо:  факт насильства над людиною, яка є членом Вашої команди, як і багато подібних фактів, лавиною накривають Вінниччину. І не може бути сумніву в тому, що вони є наслідком політики державного террору, яку проводить голова Вінницької ОДА Валерій Коровій. Особливий цінизм ситуації в тому, що вища посадова особа області, коли мова заходить про беззаконня, а він неспроможний спростувати їх наявності (така є засаднича риса цієї особистості) -  представляє себе ангелом, який виконує волю свого шефа - Президента України.

Нині проти державного террору в області не на словах, а на ділі, виступає лише Рух за громадянські права. Внаслідок такої позиції нашого Координатора Сергія Чернишука погрожують вбити, дискримінують за політичні погляди. Те саме стосується активістів Руху Василя Романюка, Віктора Рися, Галини Горич. Ми неодноразово закликали пана Воловодюка стати пліч-о-пліч з нами в боротьбі за припинення антиконституційної діяльності  вінницького режиму. Натомість керівник Вашого партосередку допомагає Валерію Коровієві в його позаправовій діяльності. Це беззаперечний факт.

В Євангелії сказано, що той, хто підняв меч - від меча й загине.

Даючи мовчазну згоду чи активно підтримуючи насильство над ближніми в будь-якій його формі, кожен мусить розуміти, що одного дня воно може прийти й до нього.

Вважаємо, що нахабство та цінизм голови ОДА має підгрунтям відчуття безкарності за беззаконну поведінку.

І це не дивно, бо його діяння санкціонував вінницький правлячий класс, куди входять і чиновники, і бізнесмени, і політики, які називають себе патріотами та «проукраїнською владою».  

Говорячи про побиття пана Воловодюка, Ваша партія заявила, що це політична розправа. Хотілося б отримати конкретні докази, тому, що на превеликий жаль, чи може добро - громада аналізує те що відбувається і крім великих сумнівів ні до чого не приходить, а це неприпустимо бо є свідченням чергової деморалізації суспільства. І пов'язано це з розколом свідомості - Ви є членом фракції БПП в партаменті. Отже, є частиною нинішнього правлячого режиму. Не потрібно лукавити. Політичні переслідування може здійснювати лише Влада.

Коли наш Рух заявляє, що його активістів переслідують, то відверто каже: «Це робить Валерій Коровій за те, що ми ведемо безкомпромісну боротьбу проти державного терроризму, проти медичного геноциду, незаконного відбирання власності у вінничан, називаємо конкретні механізми та винуватців кожного злочинного діяння». І наші слова документально підтверджені. Так само документально зафіксована позиція Руху щодо політики вінницької влади.

Ваша ж партія виголосила пафосне, але анонімне звинувачення. Це нечесна гра. Тому просимо Вас оприлюднити докази політичних переслідувань щодо голови Вашого партосередку на Вінниччині, а саме:

1)  Хто (замовник) здійснює політичне переслідування пана Воловодюка (особа, орган влади);

2) За яку політику, за які конкретні дії здійснюється це переслідування (документальне підтвердження).

В разі, якщо Ви проігноруєте наше прохання, вважатимемо, що Ви просто безсоромно використали факт нещастя, який стався з членом Вашої команди, для підвищення партійного рейтингу напередодні ймовірних перевиборів.

Знаходячись під жорстоким прессом державної машини ми вважаємо аморальним використовувати переваги перебування при владі, які приносять значні девіденди і не лише майнового характеру, й одночасно бездоказово заявляти: «Ми опозиція, ми непричетні до протиправних дій нинішніх владоможців».

Зараз, коли Україну тягнуть в безодню клептократи, терористи, п'ята колона Кремля, фарбовані патріоти та просто байдужі до долі державності типи - кожен українець Повинен (!) знати Ким насправді є той чи інший «опозиціонер» - Героєм чи Іудою. Щоб завтра, коли зійде Сонце Перемоги, в черговий раз не справдився відомий вислів: «Революції роблять романтики, а користаються з них негідники».

16.07.2017 р. м.Вінниця. З надією на Вашу порядність. Слава Україні!

Рух за громадянські права
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.