Субота, 02 Грудня 2023 р.
Домівка » Головна » ЗАЯВА НА ПІДТРИМКУ ДІЯЛЬНОСТІ ВІЙСЬКОВОЇ ПРОКУРАТУРИ.

ЗАЯВА НА ПІДТРИМКУ ДІЯЛЬНОСТІ ВІЙСЬКОВОЇ ПРОКУРАТУРИ.

№ 21 від 09 серпня 2019 р.                                                      

Президенту України Зеленському В.О.

Народним депутатам України 9-го скликання.

ЗАЯВА НА ПІДТРИМКУ ДІЯЛЬНОСТІ ВІЙСЬКОВОЇ ПРОКУРАТУРИ. 

Шановний Володимире Олександровичу! 

Вельмишановні пані і панове Народні депутати України 9-го скликання!

До нас надійшла інформація щодо ініціативи заступника керівника Офісу президента України Руслана Рябошапки про ліквідацію військової прокуратури, як правоохоронної структури.

Нас ця інформація насторожує і засмучує. З власного досвіду останніх років знаємо, що багато наших власних громадських ініціатив по питаннях боротьби з хабарництвом, корупцією та організованою злочинністю, як у Вінницькій області так і поза її межами, вдалось реалізувати у великій мірі завдячуючи співпраці саме з військовими прокурорами, УСБУ, УЗЕ, УВБ НП у Вінницькій області, а тому ми, Вінницька обласна громадська організація «НАРОДНА АРМІЯ СПАСІННЯ ВІННИЧЧИНИ», як інституція громадянського суспільства, котра на протязі останніх 10 років активно, безкомпромісно і цілеспрямовано боролась і бореться за утвердження законності і верховенства права у всіх сферах нашого непростого життя - категорично заперечуємо проти передчасних, на нашу думку і переконання, ініціатив знакових представників нової влади щодо винесення та розгляду питання про недоцільність функціонування військової прокуратури.

Це наше заперечення ґрунтується на нашому власному досвіді співпраці з органами прокуратури в цілому, і з органами Військової прокуратури центрального регіону України, в першу чергу, військової прокуратури Вінницького гарнізону. В нас є саме практичний досвід для порівняння, а тому вважаємо, що органи військової прокуратури є ефективними правоохоронними органами і вони повинні і надалі працювати на забезпечення законності і правопорядку.

Дякую, з повагою, за дорученням Правління  -

Керівник Департаменту з надання правової допомоги та інформації

Вінницької ОГО  «Народна Армія Спасіння Вінниччини»  

Іващенко В.М.          
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.