Неділя, 01 Серпня 2021 р.
Домівка » Департамент протидії корупції » Інформаційний запит (додатковий) начальнику управління освіти Вінницької ОДА І.Д.Івасюку щодо учнівських олімпіад 12.06.2012 р

Інформаційний запит (додатковий) начальнику управління освіти Вінницької ОДА І.Д.Івасюку щодо учнівських олімпіад 12.06.2012 р

№ 35 від  12 червня 2012 р.          Начальнику Управління освіти і науки Вінницької ОДА Івасюку І.Д.

  ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

У зв’язку з систематичним порушенням  громадянських та професійних прав завідувача кабінету методики викладання української мови та літератури Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників (ВОІПОПП) Гаврилюк Олени Андріївни та систематичне цькування її, здійснюване очолюваним Вами управлінням та керівництвом ВОІПОПП просимо надати наступну публічну інформацію:

1. Чому управління освіти і науки та керівництво ВОІПОПП намагаєтесь за будь-яку ціну звільнити з займаної посади Гаврилюк О.А.?

2. На якій підставі Гаврилюк О.А. була незаконно усунута від ведення частини курсів у 2012 році?

3. Чому керівником курсів з української мови та літератури, які почались з 11.06.2012 р., призначено Кущ О.П., а не Гаврилюк О.А.?

4. Чому в рамках проведення ліцензування інституту Гаврилюк О.А. незаконно відсторонили від розробки «Навчальних планів та анотованої освітньо –професійної програми підвищення кваліфікації вчителів української мови та літератури системи загальної середньої освіти», чим фактично забрали в неї право бути керівником курсів з усіма витікаючими звідси наслідками? І чому персонально Ви затвердили цей документ, знаючи, що серед його розробників не стоїть прізвище Гаврилюк О.А.

 Просимо також надати:

1. Завірені копії нині діючої ліцензійної справи та нової ліцензійної справи, яка має затверджуватись.

2.Завірену копію «Навчальних планів та анотованої освітньо–професійної програми підвищення кваліфікації вчителів української мови та літератури системи загальної середньої освіти» схвалену Вченою радою Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Протокол № 11 від 29 грудня 2011 р., затверджену обласним управлінням освіти і науки Вінницької ОДА та погодженої з Департаментом вищої освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти.

3. Завірену копію посадових інструкцій Гаврилюк О.А.

4. Завірену копію Положення про проведення курсів ВОІПОПП.

Крім того просимо Вас відкликати свій підпис з «Навчальних планів та анотованої освітньо–професійної програми підвищення кваліфікації вчителів української мови та літератури системи загальної середньої освіти» оскільки цей документ, в тому вигляді, в якому він є на сьогоднішній день, є незаконним і виступає інструментом розправи з чомусь неугодною Вам людиною – Гаврилюк О.А.

 

                 З повагою

 

 

       Голова Вінницької ОГО Народна Армія Спасіння Вінниччини                                           Артем Дуляк
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.