Вівторок, 21 Травня 2019 р.
Домівка » Головна

Головна

ГОЛОВА УНА-УНСО СЕРГІЙ ЧУМАК ЙДЕ В ПРЕЗИДЕНТИ?


30 травня 2018 року
В.В.Коровій голослівно заперечив інформацію щодо себе, та щоб надати трагізму і критичності ситуації звинуватив у «нападі на Президента» голову політичної партії УНА-УНСО Чумака Сергія Вікторовича, що мовляв таким чином С.В.Чумак розпочав свою президентську виборчу кампанію.

РУХ ЗА ГРОМАДЯНСЬКІ ПРАВА: ЄДНАЙМОСЬ ЗАДЛЯ ПЕРЕМОГИ НАД МОРДОРОМ БЕЗЗАКОННЯ.


26 липня 2017 року
Ми підтримуємо і закликаємо свідомих громадян Вінниччини також підтримати ініціативу Михайла Саакашвілі, Валентина Наливайченка, Віктора Чумака щодо створення штабів спільних дій, яка направлена на дочасні вибори нової Української проєвропейської Верховної ради України. Якщо ви готові разом з нами боротися за майбутнє нашої України - приєднуйтесь! (Goo.gl/z55Mvd)

«КОРУПЦІОНЕР» НА ЗАМОВЛЕННЯ.


23 липня 2017 року
Основа цього сюжету – боротьба за владу в Теплицькій райраді. Здавалось би, що після перемоги Революції Гідності і реалій війни на Сході, старе як світ питання протистояння між «реалістами» і ідеалістами не повинне було б так загостритись, щоб отримати такий резонанс. Однак загострилось… В бій йде все: погрози, насильство, підпали, поліція, прокурори, суди...

ВІННИЦЯ ЗАПИТУЄ ДМИТРА ДОБРОДОМОВА.


17 липня 2017 року
Знаходячись під жорстоким прессом державної машини ми вважаємо аморальним використовувати переваги перебування при владі, які приносять значні девіденди і не лише майнового характеру, й одночасно бездоказово заявляти: «Ми опозиція, ми непричетні до протиправних дій нинішніх владоможців».

ВІННИЧЧИНА, ЯК МОРДОР БЕЗЗАКОННЯ.


13 липня 2017 року
Якщо Ви так вчинете, на Вашій совісті можуть бути життя Чернишука, Романюка, Рися, власників землі, простих громадян. Так, набагато зручніше й вигідніше не звертати уваги на трагедію людей і держави. Але, пам'ятайте, що Ви врешті-решт, Президент Людей а не мертвої нерухомоті, абстрактних принципів та макіавеллівської передбачливості!

РУХ ЗА ГРОМАДЯНСЬКІ ПРАВА ІНФОРМУЄ.


9 липня 2017 року
Єдність наших дій змусять Президента усунути від виконання обов’язків голови ОДА Валерія Коровія, а поліцію та СБУ порушили проти нього та його камарильї кримінальні справи.

РЕАБІЛІТАЦІЯ ХВОРИХ, ЯК ПРОБЛЕМА ВИЖИВАННЯ.


27 червня 2017 року
Ігнорування вимог Конституції України і вимог часу дозволяє зробити висновок, що влада працює в інтересах фармкампаній і приватних медичних структур і їй глибоко плювати на здоров’я людини. Тих же, хто бореться з цим ганебним і не прийнятним станом речей - знищують.

ТО МОЖЕ ВЖЕ ВІННИЦЯ «УКРАЇНСЬКЕ ЧИКАГО» № 1?


24 червня 2017 року
І зрівняйте нібито історії цих різних людей з активною життєвою позицією. Да вони то різні, і історії їх різні. Хто депутат, хто журналіст, хто лікар, хто селянка – однак об’єднані вони тим, що їх цінності вже сьогодні відповідають європейським, що їх дії вже сьогодні наближають нас до Європи, що їх життя є прикладом, як потрібно жити і боротися.

ПСЕВДОЄВРОПЕЙСЬКІСТЬ НЕ ПРОХОДИТЬ…


22 червня 2017 року
Дискримінація є диким проявом боротьби з політичними опонентами. Не цивілізованим, не європейським проявом. Особливо з-під тишка та чужими руками. Однак правда переможе. Не всі депутати Вінницької обласної ради є вівцями схильними до криміналу та політичного суїциду, навіть заради непомірного Его К і компанії.

Кому служить Валерій Коровій, або «Ты чьих холоп будешь? Чей холоп спрашиваю!»


13 червня 2017 року
Всі ці несхожі між собою люди й події мають одну спільну рису: вони є небезпечними конкуретами місцевої політичної еліти – майбутньою конрелітою, яка чітко проартикулювала Коровієві і Ко: «Вам не буде місця серед нас!»

ЛЮБІТЬ КОНСТИТУЦІЮ, МАТЬ ВАШОЇ І НАШОЇ ДЕМОКРАТІЇ.


16 травня 2017 року
Влада примушує головних лікарів закладів охорони здоров’я виконувати обов’язки місцевої влади, здійснюючи матеріально-технічне забезпечення цих закладів не з бюджету, а за рахунок пацієнтів.

КРАХ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ В ГАЛУЗЯХ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ.


16 травня 2017 року
Суть цієї політики була висловлена 21 лютого 2017 року в публічному звинуваченні, кинутому директором Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Людмилою Грабович головному лікарю Вінницького обласного лікарсько-фізкультурного диспансера Сергію Чернишуку, що оскільки він працює по закону (за Статутом), то за це його потрібно звільнити. Працювати по закону сьогодні керівник комунального закладу не повинен. Головне його завдання – заробити якомога більше грошей на хворих.

Покзано 1 - 12 із 148 Новин
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.