Понеділок, 15 Липня 2024 р.
Домівка » Головна

Головна

У провідному юрвиші країни розповіли про функціонування військової юстиції у різних державах


14 серпня 2019 року
У більшості країн-членів НАТО діє розгалужена система органів військової юстиції

ЗАЯВА НА ПІДТРИМКУ ДІЯЛЬНОСТІ ВІЙСЬКОВОЇ ПРОКУРАТУРИ.


9 серпня 2019 року
ЗАЯВА НА ПІДТРИМКУ ДІЯЛЬНОСТІ ВІЙСЬКОВОЇ ПРОКУРАТУРИ. Категорично заперечуємо проти передчасних, на нашу думку і переконання, ініціатив знакових представників нової влади щодо винесення та розгляду питання про недоцільність функціонування військової прокуратури.
НАПЕРЕДОДНІ ГОЛОСУВАННЯ ТРК «ВІННИЧЧИНА» ПРОВЕЛА ВЛАСНЕ ОПИТУВАННЯ ЩОДО ПОЛІТИЧНИХ ВПОДОБАНЬ ВІННИЧАН. МИ ТАКОЖ.

НАПЕРЕДОДНІ ГОЛОСУВАННЯ ТРК «ВІННИЧЧИНА» ПРОВЕЛА ВЛАСНЕ ОПИТУВАННЯ ЩОДО ПОЛІТИЧНИХ ВПОДОБАНЬ ВІННИЧАН. МИ ТАКОЖ.


19 липня 2019 року
НАПЕРЕДОДНІ ГОЛОСУВАННЯ ТРК «ВІННИЧЧИНА» ПРОВЕЛА ВЛАСНЕ ОПИТУВАННЯ ЩОДО ПОЛІТИЧНИХ ВПОДОБАНЬ ВІННИЧАН. МИ ТАКОЖ. ...Результат по мажоритарних кадидатах 11 виборчого округу: Ганна Давиденко (самовисуванка) – 70%, Олег Шулікін (самовисуванець) – 30%. Однозначно результати нашого рейтингового голосування і віддалено не мають до класичних соціологічних опитувань ніякого відношення. І не претендують на такий статус. Проте… нагадаємо вінничанам, що на виборах народних депутатів України 2012 року збулись таки наші прогнози і реальну перемогу отримали таки кандидати, яких ми підтримали і в Жмеринці, і в Вінниці…
ХТО ВОНА П’ЯТА КОЛОНА ОЛІГАРХАТА?

ХТО ВОНА П’ЯТА КОЛОНА ОЛІГАРХАТА?


19 липня 2019 року
ХТО ВОНА П’ЯТА КОЛОНА ОЛІГАРХАТА? «…розстановка кандидатів в одномандатних виборчих округах на Вінниччині від політичної партії «Слуга народу» носить всі ознаки змови олігархічних кланів Медведчука-Косюка-Гройсмана…»
ЗМІШАЛИСЬ КОНІ, ЛЮДИ… ВІННИЦЬКА ВИБОРЧО-КРИМІНАЛЬНА «САНТА-БАРБАРА».

ЗМІШАЛИСЬ КОНІ, ЛЮДИ… ВІННИЦЬКА ВИБОРЧО-КРИМІНАЛЬНА «САНТА-БАРБАРА».


17 липня 2019 року
ЗМІШАЛИСЬ КОНІ, ЛЮДИ… ВІННИЦЬКА ВИБОРЧО-КРИМІНАЛЬНА «САНТА-БАРБАРА». Останні дні виборчих перегонів на Вінниччині переходять в «гарячу» фазу – на окрузі 17 товчуть кандидатів та довірених осіб і волонтерів, громлять і заливають бензином офіси з метою підпалу, в «розборках» помічені озброєні вогнепальною зброєю опоненти…нібито на окрузі завезено 500 чоловік спортивної статури з метою зриву виборів… дай Боже людям розуму…

В УКРАЇНІ Є ДВІ БІДИ – ОЛІГАРХИ І БІДНІСТЬ.


17 липня 2019 року
В УКРАЇНІ Є ДВІ БІДИ – ОЛІГАРХИ І БІДНІСТЬ. По виборчих округах 11 та 12 у Вінниці навпаки спостерігається діяльність «ну дуже розумних», на яких відверто працює адмінресурс, не гребуючи а ні «бульдозером», а ні «пряником», та з надією на прісно відомий «феномен Дворкіса» - це коли кандидати в депутати «зливаються» на користь кандидата від влади, а результат дає не голосування виборців, а «підрах*ї» в виборчих комісіях. І що цікаво – на даний момент з навколо владних кабінетів лунає сильне невдоволення лише щодо одного кандидата в народні депутати по 12 округу – Кривешка Сергія Сергійовича від партії Ігоря Смешка «Сила і Честь». Дуже цікаво. І не менш обнадійливо… Слава Україні! Героям слава!

ВІННИЦЬКІ РЕАЛІЇ: ВОВКИ В ОВЕЧИХ ШКУРАХ.


16 липня 2019 року
ВІННИЦЬКІ РЕАЛІЇ: ВОВКИ В ОВЕЧИХ ШКУРАХ. Тому, очевидно, не варто слухати солодкі байки ні Миколи Кучера, ні Лариси Білозір, ні інших скритих і відкритих підспівувачів Гройсмана і його «Української стратегії» про «світле майбутнє» українців, коли «УС» пройде в парламент, бо ці політики таки не щирі, вони вводять в оману людей, вони хочуть і далі служити не народу, а олігархам – то чи не варто таких кучерів-білозір-гройсманів-кістіонів-марцинковських негайно зупинити?

17 ВИБОРЧИЙ ОКРУГ. ГРИГОРІЙ ЗАБОЛОТНИЙ «ДОПАЛЮЄ КОНТОРУ» - ОЛЕКСАНДР КОВАЛЬ КАНДИДАТ ВІД ОЛІГАРХІВ.


15 липня 2019 року
17 ВИБОРЧИЙ ОКРУГ. ГРИГОРІЙ ЗАБОЛОТНИЙ «ДОПАЛЮЄ КОНТОРУ» - ОЛЕКСАНДР КОВАЛЬ КАНДИДАТ ВІД ОЛІГАРХІВ. Сьогодні просимо звернути увагу на кандидата в народні депутати по в.о.17 Олександра Коваля висунутого партією «Слуга народу», так як по округу розповсюджується листівка без вихідних даних за підписом чинного народного депутата Григорія Заболотного.

ГОЛОВА УНА-УНСО СЕРГІЙ ЧУМАК ЙДЕ В ПРЕЗИДЕНТИ?


30 травня 2018 року
В.В.Коровій голослівно заперечив інформацію щодо себе, та щоб надати трагізму і критичності ситуації звинуватив у «нападі на Президента» голову політичної партії УНА-УНСО Чумака Сергія Вікторовича, що мовляв таким чином С.В.Чумак розпочав свою президентську виборчу кампанію.

РУХ ЗА ГРОМАДЯНСЬКІ ПРАВА: ЄДНАЙМОСЬ ЗАДЛЯ ПЕРЕМОГИ НАД МОРДОРОМ БЕЗЗАКОННЯ.


26 липня 2017 року
Ми підтримуємо і закликаємо свідомих громадян Вінниччини також підтримати ініціативу Михайла Саакашвілі, Валентина Наливайченка, Віктора Чумака щодо створення штабів спільних дій, яка направлена на дочасні вибори нової Української проєвропейської Верховної ради України. Якщо ви готові разом з нами боротися за майбутнє нашої України - приєднуйтесь! (Goo.gl/z55Mvd)

«КОРУПЦІОНЕР» НА ЗАМОВЛЕННЯ.


23 липня 2017 року
Основа цього сюжету – боротьба за владу в Теплицькій райраді. Здавалось би, що після перемоги Революції Гідності і реалій війни на Сході, старе як світ питання протистояння між «реалістами» і ідеалістами не повинне було б так загостритись, щоб отримати такий резонанс. Однак загострилось… В бій йде все: погрози, насильство, підпали, поліція, прокурори, суди...

ВІННИЦЯ ЗАПИТУЄ ДМИТРА ДОБРОДОМОВА.


17 липня 2017 року
Знаходячись під жорстоким прессом державної машини ми вважаємо аморальним використовувати переваги перебування при владі, які приносять значні девіденди і не лише майнового характеру, й одночасно бездоказово заявляти: «Ми опозиція, ми непричетні до протиправних дій нинішніх владоможців».

Покзано 1 - 12 із 156 Новин
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.