Неділя, 01 Серпня 2021 р.
Домівка » Департамент протидії корупції » Інформаційний запит ректору Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Дровозюку С.І. 12.06.2012 р.

Інформаційний запит ректору Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Дровозюку С.І. 12.06.2012 р.

№ 36 від  12 червня 2012 р.

Ректору Вінницького обласного інституту післядипломної освіти  педагогічних працівників Дровозюку С.І.         .

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

Шановний Степане Івановичу!

У зв’язку з систематичним порушенням Вами громадянських та професійних прав завідувача кабінету методики викладання української мови та літератури Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників (ВОІПОПП) Гаврилюк Олени Андріївни та систематичне цькування її, просимо надати наступну публічну інформацію:

1. Чому Ви намагаєтесь за будь-яку ціну звільнити з займаної посади Гаврилюк О.А.?

2. На якій підставі Ви  забрали в Гаврилюк О.А. ведення частини курсів у 2012 році?

3. Чому керівником курсів з української мови та літератури, які почались з 11.06.2012 р., призначено Кущ О.П., а не Гаврилюк О.А.?

4. Чому в рамках проведення ліцензування інституту Ви самочинно відсторонили Гаврилюк О.А. від розробки «Навчальних планів та анотованої освітньо –професійної програми підвищення кваліфікації вчителів української мови та літератури системи загальної середньої освіти», чим фактично забрали в неї право бути керівником курсів з усіма витікаючими звідси наслідками?

 Просимо також надати:

1. Завірені копії нині діючої ліцензійної справи та нової ліцензійної справи, яка має затверджуватись.

2.Завірену копію «Навчальних планів та анотованої освітньо–професійної програми підвищення кваліфікації вчителів української мови та літератури системи загальної середньої освіти» схвалену Вченою радою Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Протокол № 11 від 29 грудня 2011 р., затверджену обласним управлінням освіти і науки Вінницької ОДА та погодженої з Департаментом вищої освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти.

3. Завірену копію посадових інструкцій Гаврилюк О.А.

4. Завірену копію Положення про проведення курсів ВОІПОПП.

Крім того просимо Вас скасувати рішення Вченої ради ВОІПОПП щодо «Навчальних планів та анотованої освітньо–професійної програми підвищення кваліфікації вчителів української мови та літератури системи загальної середньої освіти» (Протокол № 11 від 29 грудня 2011 р.) як незаконне й таке, яке виступає інструментом розправи з чомусь неугодною Вам людиною – Гаврилюк О.А.

 

 

                 З повагою

 

       Голова Вінницької ОГО Народна Армія Спасіння Вінниччини                                           Артем Дуляк
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.