Субота, 31 Липня 2021 р.
Домівка » Департамент протидії корупції » Звернення до президента та місцевих органів влади по медичній реформі 23.05.2012 р.

Звернення до президента та місцевих органів влади по медичній реформі 23.05.2012 р.

№ 27 від 23 травня 2012 р.     

 

                                                Президенту України Януковичу В.Ф.

                                                Голові Верховної ради України Литвину В.М.

                                                Прем'єр-Міністрові України Азарову М.Я.

                                                Голові Вінницької обласної ради Татусяку С.П.

                                                Голові Вінницької облдержадміністрації Джизі М.В.

                                                Депутатам Вінницької обласної ради 6-го скликання.

                                                Депутатам районних та міських рад Вінницької області.

 

ЗВЕРНЕННЯ.

                                                      

Введення в дію Закону України «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві» веде до гуманітарної катастрофи на Вінниччині. З кожним днем медична допомога робиться все не доступнішою для більшості населення, знижається її якість. Через закриття лікарень  люди, особливо в селах, взагалі не можуть отримувати конституційно гарантовану  медичну допомогу. Реаліями сьогоднішнього дня стають величезні черги в медичних закладах.  Йде неприпустиме скорочення мережі медичних закладів, звільнення кваліфікованих фахівців. А паралельно набирає обертів безглуздий процес зростання кількості медичних чиновників. Намагання створити централізовану систему надання швидкої медичної допомоги приведе до її краху. Ще одним наслідком експерименту є катастрофічне зростання корупційних процесів, адже нині функціонуюча система надання медичної допомоги не дозволяє хворому потрапити до потрібного йому спеціаліста як раніше і він змушений «купувати» собі необхідні медичні послуги. Дітей і дорослих, в тому числі літніх людей, примусово змушують йти до так званих сімейних лікарів, які нездатні надавати кваліфіковану медичну допомогу через свою фахову, психологічну і моральну непідготовленість. А все це ставить під загрозу здоров’я і життя людей. Медичний експеримент люди називають прихованим геноцидом.

Далі з таким станом справ миритися неможливо. І ми, озвучуючи волю 1.6 млн. вінничан вимагаємо від Вас негайно скликати позачергові сесії рад та прийняти на них рішення  і звернення до Президента України та Верховної ради України про припинення медичного експерименту у Вінницькій області задля збереження життя і здоров’я вінничан. Це Ваш обов’язок. Громади обирали Вас депутатами для  того, щоб Ви стояли на сторожі їх інтересів. 

 

З повагою

 

Голова ВОГО

Народна Армія Спасіння Вінниччини                              Артем Дуляк

 
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.