Середа, 06 Грудня 2023 р.
Домівка » Департамент протидії корупції » Звернення до Вінницької обласної ради щодо фізкультурного диспансеру 13.02.2012 р.

Звернення до Вінницької обласної ради щодо фізкультурного диспансеру 13.02.2012 р.

№ 06 від  13 лютого 2012 р.    Голові Вінницької обласної ради Татусяку С.П.                                       

                                              Депутатам Вінницької обласної ради

 

ЗАЯВА.

Шановний Сергію Пилиповичу! Шановні депутати!

Сьогодні Вашими руками виконавча влада в черговий раз зробить спробу розправитись з принциповою і мужньою людиною, активним учасником національно-визвольних змагань за незалежність України, головним лікарем Вінницького обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Сергієм Чернишуком.  Причина загальновідома. Сергій Никифорович чи не єдиний з керівників медичної галузі, який відкрито бореться проти неподобств, що чиняться в області під виглядом медичної реформи. Будучи професіоналом і чесною людиною він добивається припинення безвідповідальних, руйнівних дій начальника управління охорони здоров’я Лідії Діденко та інших відповідальних за це посадових осіб. За таку громадянську позицію Сергія Чернишука вирішено для початку усунути з займаної посади, а потім закрити йому рота «кістлявою рукою голоду». Просто звільнити цю людину - не має підстав та й не погоджується обласна рада. Тому вирішено ліквідувати диспансер, щоб вже на «законних» підставах «розібратись» з неугодним керівником.

Але в цій історії є ще один, можливо кримінальний сюжет. Новостворюваний «Вінницький обласний Центр спортивної медицини та здоров’я» має очолити пенсіонерка, яка нині керує закладом, що розповідає казки про нібито здобутки Лідії Діденко на ниві реформування вінницької медицини. А Сергій Чернишук керує установою, яка займається медичною практикою – опікується здоров’ям спортсменів. Тому важко уявити собі Сергія Никифоровича, який оспівує та виправдовує екстремістські дії Лідії Діденко по закриттю медичних установ, масовому звільненню медичних працівників, погіршенню надання медичної допомоги вінничанам, а також допомагає дерибану нерухомості та інших цінностей медичної галузі  і т.д. А що новостворювана установа буде займатися саме цим видно з  хоча б проекту Пропозицій щодо реалізації медичної реформи на Вінниччині підписаною нібито Лідією Діденко. Ми отримали цей документ ще минулого року і інформували про це вінницьку владу та правоохоронні органи. Проте, як бачимо, виконання пункту № 7 Пропозицій, правда зі зміненою назвою установи, доручено реалізувати саме Вам, шановні депутати сьогодні. До такого висновку прийшла аналітична група Комітету самозахисту конституційних прав вінничан на чолі з Сергієм Чумаком та багато професіоналів-патріотів.

В нинішній ситуації особливого значення набуває позиція партій, що входять до Комітету опору диктатурі: «Батьківщини», «Фронту змін» та авторитетної в області політичної сили «Єдності». Всі вони на прикладах своїх членів і лідерів знають що таке політичні репресії, а цькування Сергія Чернишука – безсумнівно політичні репресії. Звичайно ми сподіваємось, що  й Партія Регіонів у своїй більшості стане на захист правди і справедливості. 

Захистіть принципового й чесного керівника Сергія Чернишука. Не допустіть ліквідації лікарсько-фізкультурного диспансеру.  Покажіть, що для Вас головне не якісь підкилимні торги за теплі місця, вигідні позиції та ласі шматки, а народні інтереси. Доможіться, щоб правоохоронні органи з’ясували істинні причини ліквідації лікарсько-фізкультурного диспансеру та намагання фактично знищити його головного лікаря.

За дорученням Комітету самозахисту конституційних прав вінничан

та Народної Армії Спасіння Вінниччини

З повагою координатор                                                                                               Артем Дуляк

 
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.