П'ятниця, 06 Серпня 2021 р.
Домівка » Громадські ініціативи » Звернення до Комуністичної партії України по бюро протидії корупції 28.06.2012 р.

Звернення до Комуністичної партії України по бюро протидії корупції 28.06.2012 р.

№ 51 від  28 червня 2012 р.    Вінницька обласна організація Комуністичної партії України
                                                  Кандидатам партії у депутати ВРУ по Вінницькій області

ПРОПОЗИЦІЯ ЩОДО ПІДТРИМКИ ГРОМАДСЬКОЇ ІНІЦІАТИВИ
Вінницької ОГО Народна Армія Спасіння Вінниччини
по забезпеченню функціонування цілодобової гарячої телефонної лінії
БЮРО ЗАХИСТУ КОНСТИТУЦІЙНИХ ПРАВ ВІННИЧАН, ПРОТИДІЇ ТА ЗАПОБІГАННЮ КОРУПЦІЇ, КАТУВАННЯМ, ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

            Першочерговим питанням побудови демократичного громадянського суспільства було і є забезпечення дотримання конституційних прав громадян, захист їх людських прав і свобод, та створення таких взаємостосунків влада-громадянин, які діятимуть виключно в правовому полі.
Великою проблемою сьогодення є порушення конституційних прав громадян, питання пов’язані з корупцією, катуваннями, торгівлею людьми – а тому, враховуючи суспільну небезпеку вищевказаних протиправних проявів, та з ціллю створення дієвої системи моніторингу та запобіганню і протидії, в першу чергу, проявам корупції, катуванням, торгівлі людьми у Вінницькій області, захисту і оборони гарантованих вінничанам Конституцією України прав і свобод – просимо надати допомогу у забезпеченні функціонування цілодобової «гарячої» телефонної лінії, завданням якої буде:
1.Консультування громадян по питаннях протидії і запобіганню проявам корупції, катуванням, торгівлі людьми у Вінницькій області.
2.Вжиття заходів з ціллю захисту прав громадян від корупційних посягань, недопущення катувань та торгівлі людьми.
3.Надання юридичних консультацій зі всіх галузей права, в тому числі антикорупційного та кримінального, прийняття негайних мір для недопущення і припинення порушення прав громадян.
4.На час проведення виборчої кампанії 2012 р. також консультування громадян по питаннях реалізації виборчого права, моніторинг дотримання прав громадян та виборчого законодавства.
Для реалізації Пропозиції необхідна фінансова допомога в розмірі 30000 гривень. Просимо Вас, та Ваших кандидатів у депутати ВРУ по Вінницькій області повідомити НАС письмово про прийняте рішення щодо вищевказаної громадської ініціативи.
З повагою
Голова Вінницької ОГО Народна Армія Спасіння Вінниччини                           Артем Дуляк

Переглянути документ у форматі PDF© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.