П'ятниця, 30 Липня 2021 р.
Домівка » Громадянське суспільство » Заява НАС Вінниччини по закону 9073 05.06.2012 р.

Заява НАС Вінниччини по закону 9073 05.06.2012 р.

№ 32 від  05 червня 2012 р.                              

Голові Вінницької обласної ради Татусяку С.П.,
Вінницькому міському голові Гройсману В.Б.,
Депутатам Вінницької обласної та міської рад

Шановний Сергію Пилиповичу!
Шановний Володимире Борисовичу!
 Шановні депутати! 

Сьогодні 05.06.2012 р. Верховна Рада України в першому читанні прийняла законопроект № 9073, згідно з яким російська мова фактично стане домінуючою державною мовою в Україні, витіснивши українську мову на маргіналії державного і суспільного життя. Таким чином українська нація в черговий раз, вже у власній державі, опиняється під загрозою втрати національної ідентичності. І все це зроблено Партією Регіонів, з метою виграти парламентські вибори восени цього року. На нашу думку – це злочинна дія, яка розколе нашу державу навпіл за мовною ознакою.
Ми звертаємось до Вас як до депутатів і українців, яким не може бути байдужою доля власної нації. Ваша партійна належність не грає жодної ролі. Сьогодні всі українці повинні згуртуватись і зупинити процес розколу країни. В практичному плані це означає, що вищезазначений закон повинен бути негайно відмінений. Завданням Вінницької обласної та міської рад  в цей драматичний момент повинне стати негайне скликання позачергових сесій, на яких має бути висловлена чітка позиція стосовно української мови. На нашу думку це означає наступні кроки:
1. Рішуче засудження прийняття парламентом антиукраїнського законопроекту № 9073;
2. Вимога до Верховної ради України та Президента України негайно скасувати це дискримінаційне рішення;
3. Звернення до вінничан із закликом розпочати акції громадянської непокори й проводити їх доти, поки дискримінаційний законопроект № 9073 не буде відмінений.

З повагою    

Голова Комітету самозахисту конституційних прав вінничан,
Голова Вінницької ОГО Народна Армія Спасіння Вінниччини                  Артем Дуляк                                                                                                                                   

Переглянути документ у форматі PDF© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.