Неділя, 01 Серпня 2021 р.
Домівка » Громадянське суспільство » Звернення НАС Вінниччини на захист української мови 07.07.2012 р.

Звернення НАС Вінниччини на захист української мови 07.07.2012 р.

№ 53 від 07 липня 2012 р.      

В І Н Н И Ч А Н И!

Після демонстративно протизаконного прийняття антиконституційного закону України «Про основи державної мовної політики», ми, українці повинні нарешті раз і назавжди утвердити свої громадянські та національні права у власній державі. Далі відступати нікуди – позаду прірва. На цей виклик нація повинна відповісти максимальною згуртованістю, рішучістю і безкомпромісною боротьбою за свою рідну мову. 
Саме тому позиція кожного українця, і насамперед політичних партій, які претендують стати майбутньою владою, повинна бути засвідчена і гранично відвертими заявами, і дуже конкретними діями політичних лідерів загальнодержавного і регіонального рівнів.
На нашу думку з керівництвом Партії Регіонів усе зрозуміло. Воно виконало один із пунктів передвиборчої програми і зобов’язання взяті перед відомою іноземною державою. Виконало, як могло:  брутально, цінично, з шулерською зухвалістю і неусвідомленим страхом за майбутню розплату. Отже лідери цієї політичної сили свідомо розпочали процес розколювання України, розпалювання міжнаціональної ворожнечі, тобто стали на шлях зради Батьківщини. Тому після зміни влади керівництво Партії Регіонів відповість за свої дії перед Законом. Тоді ж усі 248 зрадників-депутатів, які прийняли цей закон та інші причетні до вищевказаних антиконституційних дій особи, а також президент України, якщо він цей закон підпише, постануть перед судом.
Щодо керівництва регіональних організацій Партії Регіонів та її рядових членів, то Бог дарував їм свободу волі, щоб засвідчити нації власну позицію.
Проте, в нинішніх, воістину екстремальних умовах, нас цікавить реальна поведінка опозиційних політичних сил Вінниччини та майбутніх кандидатів в депутати Верховної Ради України. Наприклад, вінницький міський голова Володимир Гройсман визначив свою позицію щодо антиконституційного мовного закону як пасивну його підтримку, свідомо не допустивши розгляду цього питання на сесії міської ради 6 липня 2012 року. Вінничан цікавить наступне:
1. Коли лідери вінницької Батьківщини», «Фронту змін», «Удару» добьються негайного рішучого засудження антиконституційних дій більшості Верховної Ради України радами усіх рівнів Вінниччини, де вони мають своїх депутатів, і насамперед Вінницькою обласною радою?
2. Коли вони піднімуть громадян на акції громадянської непокори, організують уражених у своїх національних правах вінничан в похід на Київ для захисту української мови й Конституції України?
3. Коли голови обласних організацій «Батьківщини» Людмила Щербаківська та «Фронту змін» Сергій Кудлаєнко висловлять свою позицію щодо блокування головою Вінницької міської ради Володимиром Гройсманом на сесії міської ради 6 липня 2012 року розгляду антиконституційного закону про мови?
Відповісти на ці питання повинні й майбутні кандидати в депутати по мажоритарних округах Вінниччини: Петро Порошенко, Олександр Домбровський, Григорій Заболотний та інші.
Час недомовок і гри закінчився. Тепер мають замайоріти прапори відвертості, заблищати зброя правди і заговорити гармати правосуддя. А зрадникам і запроданцям ми мусимо перекрити дорогу до влади. Їх місце на лаві підсудних і вічному політичному смітнику.

 З повагою  Голова Вінницької ОГО Народна Армія Спасіння Вінниччини  Артем Дуляк

Переглянути документ у форматі PDF© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.