П'ятниця, 01 Грудня 2023 р.
Домівка » Головна » ГОЛОВА УНА-УНСО СЕРГІЙ ЧУМАК ЙДЕ В ПРЕЗИДЕНТИ?

ГОЛОВА УНА-УНСО СЕРГІЙ ЧУМАК ЙДЕ В ПРЕЗИДЕНТИ?

Почали надходити відповіді від народних депутатів України на недавнє звернення Вінницької ОГО «Народна Армія Спасіння Вінниччини» щодо ситуації навкого села Агрономічного, з яким ми Вас і хочемо познайомити. Один поважний чоловік ще років з 10-ть тому вчив мене уму-розуму, постійно повторюючи: «Не знаєш як зробити – вчини по-закону…»  От і перевіримо, чи змінилось щось у цьому житті? Люди ж не міняються?

№ 21 від 28 травня 2018 р.                

Голові Верховної ради України А.Парубію та  421 народному депутату України на персональну   електронну пошту зареєстровану на офіційному сайті Верховної ради України                             

НАРОДНОМУ ДЕПУТАТУ УКРАЇНИ VIII-го СКЛИКАННЯ.

ЗАЯВА. 

Частина 1. Нам стало відомо про корупційне незаконне, внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання на протязі 2012-2018 рр. 1052 га державних земель, які знаходяться на території Агрономічної та Медвежевушківської сільських рад Вінницького району Вінницької області Державним підприємством «Агрономічне» (знаходилось – Вінницький р-он, с.Агрономічне, вул..Мічуріна, 1, в.о.директора Кравченко Іван Євграфович), Вінницьким національним аграрним університетом (знаходиться – м.Вінниця, вул..Сонячна, 3, керівник Мазур Віктор Анатолійович) через Науково дослідне господарство «Агрономічне» Вінницького національного аграрного університету (знаходиться – м.Вінниця, вул..Пирогова, 3, директор Волковський Ігор Володимирович), Фермерським господарством «Щербич» (знаходиться - смт.Літин, вул..Коцюбинського, 104, голова ФГ Щербич Іван Федорович), ТОВ «Зерно Поділля» (знаходиться – м.Вінниця, пл..Жовтнева, 1, оф.218, директор Багіій Олександр Федорович), Приватне сільськогосподарське підприємство «Поділля Агро» (знаходиться – Літинський р-он, с.Бірків, вул..Гагаріна, 1-а, директор Семененко Віктор Михайлович)

Злочин здійснювався шляхом внесення до офіційних документів (договорів про спільний обробіток землі, додаткових угод до договорів про спільний обробіток землі) завідомо неправдивих відомостей щодо права використання вказаних 1052 га Державним підприємством «Агрономічне», Вінницьким національним аграрним університетом, Науково-дослідним господарством «Агрономічне» Вінницького національного аграрного університету, адже відповідно до ст.ст.125, 126 Земельного кодексу України (в редакції 2003 року) право власності та право постійного користування на земельну ділянку виникає після одержання її власником або користувачем ДОКУМЕНТА, що посвідчує право власності чи право постійного користування земельною ділянкою, та його державної реєстрації, що посвідчується державними актами, в противному разі, в відповідності до чинного законодавства - це кваліфікується, як самовільне заняття земельної ділянки, що в даному випадку і відбулося – про що я через відділ прийому прокуратури Вінницької області о 17-00 год. 07.05.2018 р. зареєстрував заяву в порядку ст..214 КПК України на ім'я прокурора Вінницької області В.Соколового (додаток 1).

13.05.2018 р. мені стало відомо, що орган досудового слідства прокуратури Вінницької області, в порушення вимог ст..214 КПК України, Наказу Генеральної прокуратури України № 139 від 06.04.2016 р. «Про затвердження Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань» - не вніс відомості по моїй заяві до ЄРДР – а тому я змушений був за захистом моїх порушених прав заявника звертатись до суду. Слідчий суддя Вінницького міського суду Чернюк І.В. 17.05.2018 р. прийняв ухвалу у справі № 127/11586/18, провадження №1-кс/127/5919/18, якою зобов’язав прокуратуру Вінницької області вирішити питання щодо внесення відомостей до ЄРДР по заяві Іващенко В.М. від 07.05.2018 р. в порядку ст..214 КПК України (додаток 2).

Однак, станом на 23.05.2018 р. мені так і не надійшли жодні відомості щодо виконання прокуратурою Вінницької області ухвали суду від 17.05.2018 р. у справі № 127/11586/18, провадження №1-кс/127/5919/18 про внесення відомостей до ЄРДР по моїй заяві від 07.05.2018 р., а тому я змушений був знову додатково звертатись до прокурора Вінницької області В.Соколового з клопотанням надати мені на руки витяги з ЄРДР, що зареєстровано в відділі прийому прокуратури області 23.05.2018 р. (додаток 3).

Проте станом на 28.05.2018 р. я немаю ніяких відомостей щодо виконання прокуратурою Вінницької області ухвали Вінницького міського суду від 17.05.2018 р. у справі № 127/11586/18, провадження №1-кс/127/5919/18, та також враховуючи суспільний резонанс даної справи, та з метою уникнення можливих заворушень постраждалих від кримінальних правопорушень громадян, в тому числі учасників бойових дій під час проведення АТО – прошу Вас надіслати депутатське звернення на ім'я Генерального прокурора України Ю.Луценка з вимогою забезпечити виконання прокуратурою Вінницької області ухвали Вінницького міського суду від 17.05.2018 р. у справі № 127/11586/18, провадження №1-кс/127/5919/18, розпочати досудове слідство, а також виконати приписи ч.2 п.1/1 ст.60, ч.1 ст.214 КПК України і видати Іващенко Володимиру Миколайовичу копії витягів з ЄРДР, а також взяти дану справу на контроль.

Частина 2. 24.04.2018 р. в Вінницькій ОДА відбулася нарада стосовно питань вирішення виділення земельних ділянок учасникам АТО та іншим пільговим категоріям, про що свідчить Протокол даної наради (додаток 4). Фактично обговорювалось питання та давались вказівки щодо виділення земельних ділянок в межах села Агрономічне посадовими особами, які відповідно до законів і Конституції України не мали права розглядати і вирішувати дане питання, так як воно належить до компетенції сільської ради с.Агрономічне – а тому прошу Вас надіслати депутатське звернення на ім'я Генерального прокурора України Ю.Луценка з вимогою порушити кримінальну справу по факту перевищення влади і службових повноважень учасниками вищевказаної наради 24.04.2018 р., яка відбулась в Вінницькій ОДА.                                                             

Частина 3. 25.05.2018 р. на території с.Агрономічне Вінницького району, Вінницької області розповсюджувався інформаційний бюлетень громади с.Агрономічне (додаток 5), в якому йшлося про стан вирішення земельного питання, питань децентралізації, значимих суспільно-політичних питань, які турбують жителів територіальної громади. Зокрема йдеться і про роль голови Вінницької ОДА В.В.Коровія, який явно діє не в інтересах закону, зокрема, не в інтересах дотримання законності щодо жителів громади с.Агрономічного. Будучи повністю викритим в антинародній, незаконній діяльності – В.Коровій, очевидно з метою уникнення відповідальності, вчинив неправдивий донос до Адміністрації Президента України, в якому неправдиво вказав про те, що на території с.Агрономічне розповсюджується газета з наклепом на Президента України П.О.Порошенка, та його, Коровія, та просив негайно прийняти міри по вилученню тиражу, що і було вчинено (ці примірники, до речі, планувалось направити на Вашу адресу). В.В.Коровій голослівно заперечив інформацію щодо себе, та щоб надати трагізму і критичності ситуації звинуватив у «нападі на Президента» голову політичної партії УНА-УНСО Чумака Сергія Вікторовича, що мовляв таким чином С.В.Чумак розпочав свою президентську виборчу кампанію. Ми дослідили інформацію даного інформаційного бюлетеня, позицію Чумака, та дійшли висновку, що в даному інформаційному бюлетені немає ніякого «нападу на Президента», а навпаки є відверто позитивна подача матеріалу щодо питань реформи децентралізації та наведення порядку і законності, безумовного забезпечення дотримання прав і законних інтересів громад, недопущення сепаратизму і збереження цілісності України.  Напад в інформаційному бюлетені є – однак це напад на президента Росії Владіміра Путіна, його кума очільника «Українського вибору» Віктора Медведчука, постійного «їздока» до Москви і рейдера президента ВНАУ Григорія Калетніка, а тому виникає питання – а в інтересах кого в даному випадку спрацювала Адміністрація Президента України – в його інтересах і інтересах України, чи інтересах Путіна і К°?  

Щодо Чумака С.В., то він підтримує в питаннях децентралізації позицію Президента та що важливо - практичними діями добивається впровадження реформи в життя. До того ж лідер УНА-УНСО вважає, що безвідповідальні нападки на Головнокомандувача під час війни з РФ є дією не тільки недоречною, а і злочинною, як між іншим і запевнення в «вірності» тих, хто вірним не може бути за визначенням.

ДОДАТКИ:

1.Заява Іващенко В.М. на ім'я прокурора Вінницької області В.Соколового від 07.05.2018 р. за № 16 – 7 арк.

2.Ухвала судді Вінницького міського суду Чернюка І.В. від 17.05.2018 р. у справі № 127/11586/18, провадження №1-кс/127/5919/18 – 2 арк.

3.Заява Іващенко В.М. на ім'я прокурора Вінницької області В.Соколового від 23.05.2018 р. за № 18 – 2 арк.

4.Протокол  наради в Вінницькій ОДА стосовно питань вирішення виділення земельних ділянок учасникам АТО та іншим пільговим категоріям від 24.04.2018 р. – 3 арк.

5.Інформаційний  бюлетень с.Агрономічне «Чиста Україна».

28 травня 2018 року

Дякую, з повагою

Керівник Департаменту з надання правової допомоги та інформації Вінницької ОГО  «Народна Армія Спасіння Вінниччини» Іващенко В.М.
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.