П'ятниця, 01 Грудня 2023 р.
Домівка » Головна » ХТО ВОНА П’ЯТА КОЛОНА ОЛІГАРХАТА?

ХТО ВОНА П’ЯТА КОЛОНА ОЛІГАРХАТА?

Все так гарно починалось – вінничани дружньо підтримали Володимира Зеленського на виборах президента. Таких показників, як партія «Слуга народу» на Вінниччині ще не мала жодна партія. Вінничани вірять в позитивні зміни, вінничани дають відставку старим політикам і ганебній системі влади направленій на породження беззаконня, несправедливості і бідності. І тут раптом – бумц!!! Підтверджуються слухи, що Григорій Калетник таки має вплив на нову владу. Якщо щодо його губернаторства, то питання повисло поки що в повітрі, а відносно походу до Верховної ради – ДА!!! «Слуга народу», оголосивши публічне формування та обговорення списків кандидатів від партії таку роботу провела, але… ну неозброєним оком же видно, що по Вінницькій області мажоритарка від «Слуги народу» віддана на розсуд саме Григорія Калетника, Косюка-Гройсмана, Юрчишина. Новина багатьох таки вразила в саме серце… Як? За що? А тут ще Григорій Миколайович не зовсім зміг стриматись від палючої ейфорії, та по деяких виборчих округах поставив такі кадри, яких точно неможливо ідентифікувати, як «слуг народу», а виключно, як «ворогів народу»… і «слуг» виключно самого Калєтника.

Що ж таки ми маємо на Вінниччині? Про це ми попросили прокоментувати ситуацію експертів. От висновок: «…розстановка кандидатів в одномандатних виборчих округах на Вінниччині від політичної партії «Слуга народу» носить всі ознаки змови олігархічних кланів Медведчука-Косюка-Гройсмана…внаслідок цього олігарх Віктор Медведчук через Григорія Калетника може отримати лояльних до себе народних депутатів по округу 16 (місто МогилівПодільський, Крижопільський, Могилів-Подільський, Піщанський, Чечельницький, Ямпільський райони) – Таїсія Томляк; по округу 18 (Іллінецький, Липовецький, Немирівський, Оратівський, Погребищенський райони) – Павло Довгань. Олігарх Юрій Косюк внаслідок цього може отримати підконтрольних собі народних депутатів по округу 15 (Мурованокуриловецький, Томашпільський, Тульчинський, Чернівецький, Шаргородський райони) – Ларису Білозір; по округу 17 (місто Ладижин, Бершадський, Гайсинський, Теплицький, Тростянецький райони) і нині діючого народного депутата Миколу Кучера…відповідно по округу 15 від «Слуги народу» зумисно поставлено неавторитетного і маловпізнаваного на окрузі кандидата – Віталія Пращука, а по округу 17, відповідно взагалі скандально проблемного – Олександра Коваля, що безумовно забезпечить перемогу Білозір і Кучеру… Чинний прем’єр-міністр України Володимир Гройсман отримав можливість провести до парламенту за тією ж схемою (виставляння від «Слуги народу» неавторитетних і невідомих раніше загалу осіб – по округу 11 Максима Пашковського, по округу 12, відповідно,  Анатолія Драбовського) - свого депутата від виборчого округу 11 (Вінниця і частина Вінницького району) віце-прем'єра уряду Володимира Кістіона та від округу 12 (Вінниця і частина Вінницького району) адвоката влади Леоніда Марцинковського.  

Однак життя, особливо на виборах, не стоїть на місці, та вносить свої корективи. І «здихаюча» мажоритарка таки є останнім шансом для тих ділків від політики, які ну ніяк не хочуть йти від влади… За два дні до виборів накал пристрастей ніяк не стихає, а навпаки. Але саме ці пристрасті і виводять на поверхню все те, що дуже добре ховалось… Наприклад, по тому ж 17 в.о. Після того, як по округу масово розповсюджувалась листівка (без вихідних даних, а тому незаконно) про підтримку Григорієм Заболотним кандидата від «Слуги народу» Олександра Коваля, а Заболотний потім скромно (лише на своїй сторінці в Фейсбукові) заперечив свою причетність, але не звернувся до правоохоронних органів про порушення Закону – виникли сумніви і питання, а що ж це було? Питання розвіялись лише після того, як стало відомо, що листівку з «підтримкою» Григорієм Заболотним Олександра Коваля масово розповсюдили по 17 округу люди ще одного кандидата… Андрія Красніцького, який йде від «Батьківщини», однак прямо таки «узурпував» на окрузі використання риторики і бренду «Слуги народу», та є… ставлеником і протеже саме Григорія Заболотного. А там де сьогодні Заболотний, то там стирчать «вушки» і Григорія Калетника, а де стирчать вуха Калетника, то там відразу ж видно і вдоволений фейс Віктора Медведчука («gute Jungs, sehr gut»), а тому далі буде…

 

 
            
Переглянути документ у форматі PDF© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.