Вівторок, 05 Грудня 2023 р.
Домівка » Головна » 10.08.2012 Захистимо українську мову - відстоємо український світ!

10.08.2012 Захистимо українську мову - відстоємо український світ!

ЗВЕРНЕННЯ

до громадян України, українців Світу,

політичних партій, громадських організацій і рухів України.

 Після підписання президентом України закону «Про основи державної мовної політики» і де-факто і де-юре  Україна поділена на український світ, який складають патріоти - громадяни України та чорносотенну владу, яка нав’язує нам чужі цінності «русского мира».  Мусимо відверто заявити: «Вина за це цілковито лежить на нас, українцях!»  За двадцять років незалежності ми так і не захотіли сформувати справжню українську владу. Всі ці кравчуки, кучми, ющенки та януковичі будували й будують не Україну, а  облаштовують завойовану територію задля ефективного визиску мільйонів білих рабів, якими вони вважають нас українців. Нарікати нічого. Ми самі  дозволили їм ставитись до себе саме так. Слабкі та безхарактерні завжди - грязь історії.

Сьогодні в Україні цілковито відсутній центр захисту українських цінностей, головною серед яких є українська мова. Український світ, на жаль, являє собою цілковито безправну, розрізнену біомасу, інтересами якої можна свавільно нехтувати і якою можна легко маніпулювати. Саме тому чорносотенному елементу, що здійснює нині владу в Україні, а також керівництву так званого «русского мира» з-за меж нашої держави так легко вдалося деморалізувати українців, загнати нас в смердюче стійло покори та нав’язати нам чужі цінності та чужий, цілковито неприйнятний для нас спосіб існування.

В цей критичний для нації момент ми, громадяни України, повинні боротися вже не лише за утвердження української ідентичності, а за саме існування України всіма доступними засобами, захищаючи українські цінності не пустопорожньою балаканиною, придатною лишень для того, щоб дорватися до владного корита, а конкретними справами і, якщо того будуть вимагати обставини - навіть ціною власного життя. Саме тому українська мова не може бути предметом якихось гендлярських торгів і політичних спекуляцій. Боротьба за неї має зробитися боротьбою відкритою, безкомпромісною, боротьбою на межі й навіть за межею людських сил і можливостей, боротьбою до переможного кінця, коли українську перемогу символізуватиме не лише прапор, герб і гімн, а цілковита правова захищеність і високий життєвий рівень кожного громадянина України й повне торжество українських цінностей. 

 Отже, виходячи з європейського принципу, що «Україна – це українська мова», ми повинні припинити скиглити та звинувачувати у власних бідах чужинців. Натомість почати конкретно діяти:

1. Вольвими спільними зусиллями мільйонів загнуздати україський хаос, консолідувати сили нації, створити єдиний центр, єдиний фронт захисту та утвердження українського світу.

2. Виявити конкретну позицію кожного громадянина України: «Ти «за» чи «проти» базових цінностей українського світу?»

3. Враховуючи той факт, що ми живемо на Вінниччині, примусити місцеву владу і в першу чергу органи місцевого самоврядування чітко окреслити свою позицію: «Ви «за» чи «проти» антиконстуційного наступу більшості Верховної Ради України та президента України на українську мову?» Що ви  збираєтесь робити для захисту головної української цінності?»

4. Кожен кандидат в депутати Верховної Ради України повинен довести, що він захищає українські цінності, а не цінності чужого й ворожого нам «русского мира».

5. Закликати вінничан розпочати акції громадянської непокори проти антиконституційних дій влади щодо української мови.

Всі на боротьбу за українську мову!

Всі на боротьбу за Україну!

Комітет самозахисту конституційних прав вінничан

Вінницька обласна громадська організація НАРОДНА АРМІЯ СПАСІННЯ ВІННИЧЧИНИ

Вінницька обласна громадська організація БРАТСТВО ПОЛКОВНИКА БОГУНА

Вінницька обласна організація УНА-УНСО

Вінницький осередок Громадського руху ВІДСІЧ

 
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.