П'ятниця, 30 Липня 2021 р.
Домівка » Головна » Артему Дуляку, голові НАС Вінниччини – погрожують. Заява прокурору Вінницької області Мрихину

Артему Дуляку, голові НАС Вінниччини – погрожують. Заява прокурору Вінницької області Мрихину

№ 01 від  03 січня 2011 р.           Прокурору Вінницької області Мрихину О.М.

ЗАЯВА.
                                                     
Шановний Олександр Михайлович!

        31 грудня 2011 р. близько 18 год. на мій телефонний номер 27-00-12 зателефонував невідомий чоловік, який не представився, проте виказав цілий ряд претензій погрозливого характеру до мене, що пов’язано з моєю громадською діяльністю, як керівника ВОГО Народна Армія Спасіння Вінниччини – зокрема йшлося про невірну позицію НАС в вирішенні питань пенсійного забезпечення інвалідів-чорнобильців, дітей війни, проведення медичної реформи, референдуму по децентралізації влади. Невідомий особливо наполягав на тому, що начальник обласного управління охорони здоров'я Лідія Діденко порядна жінка і порядний керівник. Він чітко зазначив, що якщо я і НАС не припинимо (з його точки зору) деструктивну діяльність – то в мене з'являться проблеми, яких давно не було.
Виходячи з вищевикладеного вважаю, що невідомий чоловік намагається через погрози мені незаконно вплинути і змінити законну громадську діяльність ВОГО Народна Армія Спасіння Вінниччини – а тому вимагаю встановити особу зловмисника, з'ясувати мотиви які ним керували, притягнути його до відповідальності, а мені забезпечити безпеку. Вимагаю з'ясувати – діяв він від власного імені чи за чиєюсь вказівкою? Вимагаю з'ясувати - чи не причетна до вищевказаних незаконних дій начальник обласного управління охорони здоров'я і курортів Вінницької ОДА Лідія Діденко, так як невідомий персоніфікував саме її, а мені відомо, що Діденко дозволяє собі висловлювання, які ганблять ВОГО Народна Армія Спасіння Вінниччини, зокрема організація називається «бандитською».

04 січня  2012 року

З повагою
Координатор НАС Вінниччини                                             Дуляк А.І.

Переглянути документ у форматі PDF© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.