П'ятниця, 05 Березня 2021 р.
Домівка » Головна » Бригади прямої дії та Народний трибунал НАС Вінниччини

Бригади прямої дії та Народний трибунал НАС Вінниччини

ПРЕС-РЕЛІЗ

17 грудня 2011 року на засіданні Комітету самозахисту конституційних прав вінничан, на виконання резолюції мітингу від 11.12.2011 р. прийнято рішення про формування Бригад прямої дії на території Вінниччини. Необхідність створення таких структур пов’язана з нагальною потребою вінничан захищати свої конституційні права в першу чергу від неправомірних дій держави. Крім того, за народною ініціативою, вирішено утворити громадський Народний Трибунал.

Було проаналізовано поточну ситуацію в області і в країні. Констатовано, що особливістю нинішнього моменту є небажання влади вести будь-який діалог з народом та нездатність опозиції представляти і захищати інтереси громадян. Тому завдання Комітету – боротьба з кожним порушником закону і захист інтересів кожної конкретної людини, родини вже сьогодні. Адже для постраждалої від свавілля людини важливий негайний, реальний результат.

Прес-служба
ВОГО «Народна Армія Спасіння Вінниччини»

Переглянути документ у форматі PDF© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.