Середа, 04 Серпня 2021 р.
Домівка » Головна » ЧУМАК СЕРГІЙ, КООРДИНАТОР ВІННИЦЬКОЇ НАРОДНОЇ РАДИ, БЕЗСЛІДНО ЗНИК

ВІННИЦЬКА ОГО «НАРОДНА АРМІЯ СПАСІННЯ ВІННИЧЧИНИ»

№ 07 від 28 січня 2014 р.

Прокурору Вінницької області Мрихину О.М.

 Заява про злочин.

 Шановний Олександре Михайловичу.

 24 січня 2014 року, орієнтовно о 23 годині в смт.Стрижавка Вінницького району зник координатор Вінницької Народної Ради, керівник Департаменту по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю «Народної Армії Спасіння Вінниччини» Чумак Сергій Вікторович.

Метою діяльності Вінницької Народної Ради є боротьба за підписання Асоціації України з Європейським Союзом, боротьба з корупцією та організованою злочинністю.

Напередодні зникнення, а саме 23.01.2014 р. Чумак С.В. дав прес-конференцію, на якій він чітко заявив, що опираючись на волю вінничан та загони самооборони створені ВНР, він збирається встановити в Вінницькій області пряме народовладдя – тому «вчасне» зникнення Чумака С.В. напередодні позачергової сесії Вінницької обласної ради 25.01.2014 р., де він мав намір реалізувати свої плани – було вигідно багатьом силам на Вінниччині, які не хотіли допустити озвученого Чумаком С.В. сценарію розвитку подій 25.01.2014 р. на позачерговій сесії Вінницької обласної ради та може означати, що його нема серед живих.

Дивує те, що ніхто у Вінниці не квапиться розпочати розслідування обставин зникнення Чумака С.В. та його розшуку – тому ми вимагаємо відкрити кримінальне провадження по факту зникнення і можливої смерті Чумака Сергія Вікторовича, що пов’язано із здійсненням ним громадсько-політичної діяльності.

Керівник Департаменту з надання правової допомоги та інформації Вінницької

ОГО «Народна Армія Спасіння Вінниччини» Іващенко В.М. т.0682103500;

Телефон брата Сергія Чумака – Ігоря Чумака: 067 4475317

 БУДЕМО ВДЯЧНІ ЗА ДОПОМОГУ
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.