П'ятниця, 16 Серпня 2019 р.
Домівка » Головна » ДИВА ТВОРЯТЬСЯ У КОРОЛІВСТВІ ДАМСЬКІМ…

ДИВА ТВОРЯТЬСЯ У КОРОЛІВСТВІ ДАМСЬКІМ…

Інформаційний запит № 17 від 05 лютого 2016 р.     

Голові Вінницької обласної державної адміністрації Коровію В.В.

03.02.2016 року на сайті Vlasno.info у статті Влада Боднара «Директор департаменту охорони здоров'я просила вибачення за хамську поведінку працівників Вінницького шкірвендиспансеру» з'явилось повідомлення, що директор Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Людмила Грабович публічно закликала колектив Вінницького обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру вчиняти корупційні діяння (пряма мова): «Бажаєте всі тут залишитися і щоб нікого не звільнили, то працюйте на 0,25 ставки. До вас ходять багато людей, багато з них вам добре дякує» (додаток 1).

Просимо надати копію Вашого подання до відповідних правоохоронних органів щодо Вашого реагування на дані протиправні дії директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Людмили Грабович 03.02.2016 р..

Крім того  просимо засвідчити в ЗМІ, що вищевказані заклики Людмили Грабович є її власною позицією, а не виконанням Вашого прямого наказу.

Додаток - роздруківка з сайту Vlasno.info фрагменту статті Влада Боднара «Директор департаменту охорони здоров'я просила вибачення за хамську поведінку працівників Вінницького шкірвендиспансеру» з протиправними закликами директора Департаменту охорони здоров'я Л.Грабович – 1 аркуш. 

За дорученням Правління Вінницької ОГО «Народна Армія Спасіння Вінниччини»

 Дякую, з повагою

Керівник Департаменту з надання правової допомоги та інформації Вінницької ОГО «Народна Армія Спасіння Вінниччини» Іващенко В.М.           

http://vlasno.info/politika/vlada/mistseva/item/8742-dyrektor-departamentu-okhorony-zdorov-ia-prosyla-vybachennia-za-khamsku-povedinku-pratsivnykiv-vinnytskoho-shkirvendyspanseru
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.