Четвер, 05 Серпня 2021 р.
Домівка » Головна » ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО ВИМАГАЄ ПІДПИСАННЯ ПОЛІТИЧНИХ КОНТРАКТІВ З ПОЛІТИЧНИМИ ПАРТІЯМИ.

ПОЛІТИЧНИЙ КОНТРАКТ

Місто Вінниця                                                                   "_____" ____________ 2014 р.

     Відкрита платформа Вінниччини - Вінницька Громадська Рада, в особі Координатора Проекту Іващенко Володимира Миколайовича, який далі іменований Роботодавець, з одного боку, та Вінницька обласна організація політичної партії

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
іменована далі Виконавець, з другого боку, уклали цей політичний контракт про таке:

Виконавець Вінницька обласна організація політичної партії_________________________
_____________________________________________________________________________ -

з ціллю захисту прав людини, побудови громадянського суспільства, досягнення верховенства права, активізації боротьби з корупцією і організованою злочинністю, в рамках підтримки реалізації Проекту громадянського суспільства ВІДКРИТА ПЛАТФОРМА ВІННИЧЧИНИ – ВІННИЦЬКА ГРОМАДСЬКА РАДА та РЕЗОЛЮЦІЇ НАРОДНОГО ВІЧА (м.Вінниця) від 03.01.2014 р. приймається на роботу для виконання роботи направленої на досягнення наступних цілей і завдань:

I. Підтримує ініціативу громадянського суспільства Відкрита платформа Вінниччини - Вінницька Громадська Рада щодо скликання позачергових сесій рад всіх рівнів на  Вінниччині, та забезпечує (сприяє) прийняттю радами всіх рівнів Вінницької області рішень про підтримку волі вінницьких територіальних громад щодо наступного:

 1. Негайного підписання Президентом України Угоди про асоціацію з Євросоюзом на вигідних для України умовах;

 2. Негайного повернення України до Конституції 2004 року, та прийняття закону про європейське самоврядування, що передбачає ліквідацію державних адміністрацій та передачу всієї повноти влади на місцях в руки територіальних громад. Крім того, проведення за цим законом виборів до місцевих органів влади в 2014 році, що дасть змогу провести чесні вибори Президента в 2015 році.

3. Негайного припинення репресій проти учасників Майдану та покарання усіх осіб причетних до побиття протестувальників 30 листопада, 1, 11 грудня 2013 року.

4. Підтримку Київського Майдану.

5. У вирішенні суто вінницьких проблем:

1).Ініціювання відкриття кримінальних провадженнь за фактами змушування працівників бюджентних установ Вінниччини брати участь в антимайдані в м. Києві.

2).Спонукання депутатів усіх рівнів у вираженні негативної оцінки щодо наслідків медичної реформи на Вінниччині та прийняття рішень, які припинять проведення медичної реформи на Вінниччині, яка є, по суті, геноцидом.

3).У Вінницькій  обласній раді - на позачерговій сесії, знайти механізм щодо негайного початку господарської діяльності Немирівського горілчаного заводу. З цього приводу прийняти відповідне рішення. Крім того, ініціювати притягнення до кримінальної відповідальності осіб, діяльність (бездіяльність) яких привела до зупинки його діяльності протягом 6 місяців 2013 року,  в результаті чого обласний бюджет втратив, станом на 01.01.2014 року, понад 300 млн грн.

4).Спонукати Ради усіх рівнів, в межах їхньої компетенції, активно захищати конституційні права вінничан та здійснювати контроль за діяльністю правоохоронних органів.

5).Спонукати Ради усіх рівнів ініціювати початок кримінільних проваджень за фактом тиску на бізнес в формі так-званого соціального партнерства та нецільового використання бюджетних коштів вінницькою виконавчою владою, яке ЗМІ образно назвали «феноменом Мовчана».

6).Спонукати Ради усіх рівнів ініціювати початок кримінальних проваджень за фактами незаконного вилучення з комунальної власності земельних ділянок та іншої нерухомості.

7).Спонукати Ради усіх рівнів добитися зниження необгрунтовано високих тарифів на житлово-комунальні послуги.

8).Спонукати Ради усіх рівнів добитися проведення реформи транспортних перевезень в області та м. Вінниці, яка б забезпечила право кожного вінничанина на зручний, безпечний, за обгрунтованими цінами проїзд.

9).Спонукати Ради всіх рівнів створити сайти, де в режимі онлайн кожен громадянин зможе отримати інформацію щодо підготовлюваних та прийнятих рішень про витрачання бюджетних коштів за статтями витрат, а також інформацію про оголошувані тендери, учасників і переможців тендерів, кошторисів витрат на кожний об’єкт бюджетного фінансування та їх фактичних витрат, звіти про витрати бюджетних коштів без проведення тендерів.

10).Спонукати Ради всіх рівнів в ЗМІ, які фінансуються за рахунок бюджету на території Вінницької області, забезпечити виділення площ в газетах і ефірного часу на радіо та телебаченні для оприлюднення точки зору Вінницького Майдану та громадянського суспільства щодо найважливіших подій в державі та на Вінниччині.

II.Контракт є безоплатним та безстроковим і припиняється в разі досягнення всіх цілей і завдань визначених в п. I.  Контракту. Роботодавець доводить до громадськості інформацію про хід виконання Контракту Виконавцем.

III.Всі додаткові угоди Сторін на виконання даного політичного Контракту укладаються в письмовій формі та є невід'ємним додатком до даного Контракту.

IV. Всі спірні питання пов’язані з виконанням даного Контракту вирішуються Сторонами виключно шляхом консультацій і переговорів, а в разі необхідності в відповідності до чинного законодавства України.

V. Підписи Сторін:

За Відкриту платформу Вінниччини-Вінницьку Громадську Раду ___________Іващенко В.М.

За Вінницьку обласну організацію політичної партії

____________________________________________       _____________________________
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.