П'ятниця, 30 Липня 2021 р.
Домівка » Головна » МЕДИЧНУ ГАЛУЗЬ ВІННИЧЧИНИ ШАТАЄ ШАТУН.

МЕДИЧНУ ГАЛУЗЬ ВІННИЧЧИНИ ШАТАЄ ШАТУН.

№ 04 від 13 січня 2017 р.                       

Президенту України П.Порошенко,

Премьєр-міністру України В.Гройсману,

Голові Верховної ради України А.Парубію,

Міністру МВС України А.Авакову,

Генеральному  прокурору України Ю.Луценко,

Голові СБУ В.Грицаку.

Шановні Панове!

Просимо Вас припинити антидержавну діяльність директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Людмили Грабович.

Президент та Прем’єр-міністр України знову отримали удар ножем в спину на своїй малій Батьківщині Вінниччині. Цього разу в рамках кремлівського проекту дестабілізації ситуації в нашій державі «Шатун».

Це яскраво проявилося під час наради з головними лікарями закладів охорони здоров’я Вінницької області третинного рівня 12 січня поточного року.

Працівники Департаменту охорони здоров’я на чолі з директором Людмилою Грабович представили зміни в системі оплати праці медичних працівників як катастрофу, яку спричинили дії центральної влади.

Так, заступник начальника управління фінансово-економічного забезпечення Людмила Поліщук прямо заявила, що уряд поставив нас з вами в «невыносимые» умови. А директор Департаменту Людмила Грабович, задавши риторичне питання, що, мовляв, пам’ятаєте, як ми сиділи без грошей в грудні минулого року, далі констатувала, що в цьому році ми ще в гіршій ситуації, тому що відсутнє нормальне фінансування і уряд запустив зрівняйлівку зарплат.  Тому треба скорочувати молодший медперсонал. І взагалі, приорітетно фінансуватись будуть лише клінічні лікарні, а заклади, які здійснюють реабілітацію фінансуватимуться за залишковим принципом.

Звідси виникає питання - як Людмила Грабович взагалі розуміє саму систему охорони здоров’я?

В Законі України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» охорона здоров’я – це «збереження та відновлення фізіологічних та психологічних функцій, оптимальної працездатності та соціальної активності людини при максимальній біологічно можливій індивідуальній тривалості її життя». Тобто система охорони здоров’я без реабілітації – це ніщо. В рамках забезпечення відновного лікування Людмила Грабович вважає цілком достатньо 530 ліжок при практично повній       його відсутності на амбулаторному рівні. Але понад 90% реабілітаційних заходів  має здійснюватись не в лікарнях, а після виписки з них. Останнім спеціалізованим закладом, який здійснює фізичну реабілітацію на амбулаторному рівні у Вінницькій області є Вінницький обласний лікарсько-фізкультурний диспансер, який директор департаменту намагається знищити в будь-який спосіб, оскільки його керівник  Сергій Чернишук не входить в жодні корупційні схеми, надає медичну допомогу на безоплатній основі та всіма доступними йому засобами намагається відновити систему реабілітації на амбулаторному рівні.  Тобто, діє в рамках чинного законодавства.

Отже, дії Людмили Грабович підривають довіру громадян до курсу реформ центральної влади, створюють соціальну напругу в регіоні і спрямовані на розвал держави. 

Як доказ до вищесказаного також надаємо фірмовий конверт «Партії Регіонів України», в якому Департамент  надіслав лист громадській організації в 2016 році.

Дякую, з повагою

Керівник Департаменту з надання правової

допомоги та інформації Вінницької ОГО                                                  Іващенко В.М.

«Народна Армія Спасіння Вінниччини»              
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.