Четвер, 15 Серпня 2019 р.
Домівка » Головна » МЕДИЦИНУ - ПІД ЖОРСТКИЙ КОНТРОЛЬ ГРОМАДСЬКОСТІ.

МЕДИЦИНУ - ПІД ЖОРСТКИЙ КОНТРОЛЬ ГРОМАДСЬКОСТІ.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ № 33/1-2 від 12 травня  2016 р.

 1.Голові Вінницької обласної Ради А.Д. Олійнику

2.Голові Вінницької ОДА Коровію В.В.

У відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації»  і в рамках підготовки до Медичного Форуму Вінниччини, просимо надати наступну інформацію - документи, які підтверджують неухильне виконання ст. 8 Основ законодавстка України про охорону здоров’я  «Державний захист права на охорону здоров’я» в медичній галузі області, а саме:

1. Кошторис Департаменту охорони здоров'я Вінницької ОДА на 2016 рік (проект, затверджений кошторис).

2. Штатний розпис Департаменту на 2016 рік.

3. План роботи Департаменту на 2016 рік.

4. Стратегію розвитку медичної галузі Вінниччини на 2016- 2020 рр.

5. Критерії оцінки діяльності:

а) Департаменту як юридичної особи;

б) працівників Департаменту.

6. Заходи обласної ради та обласної державної адміністрації з організації виконання Конституції України, зокрема, ст.49. 

7. Заходи з організації матерільно-фінансового забезпечення підпорядкованих Департаменту медичних закладів (передбачені Положенням про Департамент охорони здоров'я, затверджений головою ОДА від 23.12.2015 р. № 795).

8.Заходи Департаменту (передбачені Положенням про Департамент охорони здоров'я, затверджений головою ОДА від 23.12.2015 р. № 795) для розвитку, збереження та упорядкування мережі закладів охорони здоров'я та зміцнення їхньої матеріально-технічної бази.

9. Заходи Вінницької обласної ради та державної адміністрації по  100 % забезпеченню медикаментами та засобами медичного призначення комунальних медичних закладів.

10. Документи, які підтверджують наявність системи медичної реабілітації, передбаченої чиним законодавством, на території Вінницької області.

11. Заходи Вінницької обласної ради та державної адміністрації по 100% забезпеченню (у відповідності до чинного законодавства) потреб населення в медичній реабілітації: мережа, кадри, перелік послуг і процедур надання медичної допомоги, алгоритм пересування пацієнта на кожному етапі медичної реабілітації.

12. Кількість хворих повністю пролікованих в медичних закладах за 2015-2016 рр, підпорядкованих Департементу по нозологіях:

а) виключно за бюджетні кошти,

б) за бюджетні (відсоток) та власні (відсоток) кошти.

в) виключно за власні кошти.

 13. Заходи та механізми, створені Вінницькою обласною Радою та обласною державною адміністрацією, по відшкодуванню не передбачених чиним законодавсвом витрат пацієнтів в комунальних медичних закладах на власне лікування, реабілітацію та діагностику:

а) медикаменти, засоби медичного призначення, в тому числі декритованим контингентам;

б)  витрати на проведення діагностичних процедур;

г) витрати на проведення реабілітаційних заходів.

14. Результати моніторингу та аналізу громадської думки щодо якості та доступності медичного обслуговування населення Вінницької області, підготовлені пропозиції для врахування зазначеної інформації під час забезпечення реалізації державної політики у сфері охорони здоров'я за 2015-2016 рр.

Дякую за розуміння і підтримку.

Керівник Департаменту правової допомоги та інформації  Вінницької ОГО «Народна Армія Спасіння Вінниччини»  Володимир Іващенко   
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.