П'ятниця, 01 Грудня 2023 р.
Домівка » Головна » НАПЕРЕДОДНІ ГОЛОСУВАННЯ ТРК «ВІННИЧЧИНА» ПРОВЕЛА ВЛАСНЕ ОПИТУВАННЯ ЩОДО ПОЛІТИЧНИХ ВПОДОБАНЬ ВІННИЧАН. МИ ТАКОЖ.

НАПЕРЕДОДНІ ГОЛОСУВАННЯ ТРК «ВІННИЧЧИНА» ПРОВЕЛА ВЛАСНЕ ОПИТУВАННЯ ЩОДО ПОЛІТИЧНИХ ВПОДОБАНЬ ВІННИЧАН. МИ ТАКОЖ.

Позачергові парламентські вибори 2019 найбільш рейтингові за історію виборів, і тут мова йде не стільки про статистику кандидатів і партій, скільки про кількість соціологічних досліджень про виборчі настрої електорату.

Телеканал Вінниччина провів власні опитування по двох округах -  11 та 12 (опитування проводились протягом двох тижнів, якщо точніше з 02 по 15 липня). Для кожного з респондентів було три однакових питання:
1) Чи ви вже визначились за кого голосуватимете?
2) Кого з політичних партій Ви підтримаєте?
3) Кого з кандидатів Ви підтримаєте?

11 округ:
Опитано 625 респондентів віком від 18 до 60 років, найбільша кількість опитаних  - віком 35-45 років, серед опитаних 50.1% -  жінки, 49.9% - чоловіки.
Відносно першого запитання 74.7% -  визначилися зі своїм вибором, а 25.3% - ще міркують.

За другим питанням лідером опитування стає "Слуга народу" з  результатом 36.8%, на другому місці опинилась "Опозиційна платформа - за життя" - 10.3%, третє місце  - "Українська стратегія Гройсмана" - 8.4%. 5% бар'єр також долають: "Батьківщина", "Європейська солідарність".

Відносно третього питання найбільший відсоток підтримки у Максима Пашковського ("Слуга народу") - 25.7%, на другій сходинці Володимир Кістіон ("Самовисуванець") - 7.4%, третя у Ганни Давиденко ("Самованка") - 6.1%.

12 округ:
Ми опитали 505 респондентів, найбільше опитаних віком від 18 до 30 років, серед опитаних 50.2% - жінки, 49.8% - чоловіки. По першому питанню 75% відсотків опитаних визначились за кого будуть голосувати і 25% - ще вагаються.

Лідерами партійних списків стали: "Слуга народу" - 30.4%, "Батьківщина" - 8.4%, "Українська стратегія Гройсмана" - 8.0%.

Що ж стосується кандидатів по мажоритарних округах - найвища підтримка у Анатолія Драбовского ("Слуга народу") - 19.2%, за ним розташувались - Леонід Марцинковський ("Самовисуванець") - 10.0% та Неля Покорук ("Аграрна партія") - 9.0%.

Статистична похибка вибірки не перевищує 3.3% - для показників близьких до 50%, 2.8% - для показників близьких до 25%, 2.0% - для показників близьких до 10%, 1.4% - для показників близьких до 5%.

Так, як газета «ШАНС» соціологічними опитуваннями не займається, то «Народна Армія Спасіння Вінниччини» провела внутрішнє рейтингове голосування серед членів організації, котрі є виборцями і проживають в межах 11 виборчого округу. Приймуть участь в голосуванні – 100%. Визначились з своїм вибором – 100%. Лідером голосування є «Слуга народу» з  результатом 50%, на другому місці ВО «Батьківщина» з результатом 40%, третє місце  - «Сила і Честь» з 10%.

Результат по мажоритарних кадидатах 11 виборчого округу:

Ганна Давиденко (самовисуванка) – 70%, Олег Шулікін (самовисуванець) – 30%.

Однозначно результати нашого рейтингового голосування і віддалено не мають до класичних соціологічних опитувань ніякого відношення. І не претендують на такий статус. Проте… нагадаємо вінничанам, що на виборах народних депутатів України 2012 року збулись таки наші прогнози і реальну перемогу отримали таки кандидати, яких ми підтримали і в Жмеринці, і в Вінниці…

А тому слово про переможця:

Підслухано у Вінниці на зустрічі з кандидатом  в народні депутати України по округу № 11 Давиденко Ганною Віталіївною:

У Вінницькій міській раді я завжди голосувала по совісті і часто за це я була в такій собі “подвійній опозиції”. Фракція, у якій перебуваю, часто голосувала в ногу з провладною силою, а я, як та біла ворона, єдина була проти, тож часто мені доводилося витримувати тиск не тільки з боку влади, а і з боку однопартійців... І такий пресинг був постійно. Це було недовго, бо є стержень і межі, які я не можу переступити. Вважаю, що найголовніше – це не зраджувати собі, своїй совісті, і не забувати про відповідальність перед Господом Богом – всі ми будемо її нести,  до всіх цей час прийде. Верховна Рада не Вінницька міська, адже в ній розробляються та приймаються закони, які впливають на долю всієї України, всіх громадян і я знаю, як це має працювати в інтересах простої людини, а не олігархів. Адже сьогодні є дуже багато законів, які нібито написані гарно, але вони містять такі неточності, які дозволяють робити корупційні схеми. Це доказ того, що насправді навіть одне слово в законі може мати доленосне значення для людей. Приклад: незаконні рішення Уряду Порошенка-Гройсмана про підвищення ціни на газ. Над людьми жорстоко познущалися, забираючи мільярди на офшорні рахунки. Тепер справедливість почала відновлюватись – рішеннями судів, які набули законної сили, злочинне підвищення ціни на газ скасовано. Тепер люди отримали можливість повернути вкрадені у них мільярди. Я прикладу максимум зусиль, щоб кожну вкрадену на газові у вінничанина гривню йому повернули. Це абсолютно реально, відповідні юридичні методики для досягнення цієї мети вже напрацьовані. Залишилось лише нам спільно діяти. Я не підведу.

Переглянути документ у форматі PDF© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.