Четвер, 05 Серпня 2021 р.
Домівка » Головна » НАРОДНА АРМІЯ СПАСІННЯ ВІННИЧЧИНИ ВИМАГАЄ ЗВІТУ ЗА ВИКОНАННЯ ОБЛАСНИХ ПРОГРАМ.

НАРОДНА АРМІЯ СПАСІННЯ ВІННИЧЧИНИ ВИМАГАЄ ЗВІТУ ЗА ВИКОНАННЯ ОБЛАСНИХ ПРОГРАМ.

№ 03 від 12 січня 2016 р.     

Голові Вінницької обласної державної адміністрації

Коровію В.В.

Інформаційний запит.

В 2015 році у Вінницькій області діяли обласні програми для вирішення пріоритетних питань в різних галузях. Зокрема, в сфері охорони здоров’я реалізовувались наступні програми: «Обласна програма «Здоров’я нації» на 2013-2015 роки», «Обласна програма боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року», «Обласна програма «Цукровий діабет» на 2010-2015 роки», в сфері фізичної культури і спорту «Програма розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій області на 2007-2015 роки».

Просимо надати інформацію про стан їх виконання за період дії станом на 01.01.2016 року: назва кожного заходу (показника), виконавець, фактично витрачені кошти, а в разі невиконання запланованого заходу (показника) – документально підтверджені причини (обставини) невиконання та прізвища винуватців невиконання, вжиті заходи та план заходів по реалізації не виконаних заходів (показників).

Окремо просимо виділити виконання (не виконання) заходів (показників) вищезазначених програм Департаментом охорони здоров’я та курортів Вінницької ОДА.

За дорученням Правління Вінницької ОГО «Народна Армія Спасіння Вінниччини»

Дякую, з повагою

Керівник Департаменту з надання правової допомоги та інформації Вінницької ОГО «Народна Армія Спасіння Вінниччини» Іващенко В.М.

 
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.