Вівторок, 05 Грудня 2023 р.
Домівка » Головна » ПРЕС-РЕЛІЗ

ПРЕС-РЕЛІЗ

Вчора, 14.03.2013 року біля будинку Вінницької обласної державної адміністрації зібралось 3-4 тис. вінничан на Народне віче «Вставай Україно!» «Народна Армія Спасіння Вінниччини» звернулась до вінничан з роз’ясненням, чого, на нашу думку, насправді хочуть лідери опозиції Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок.

Вінниця була вибрана першою для проведення цієї акції тому, що тіньову владу тут здійснює кланово-олігархічний режим сім’ї Порошенків і вони сподівалися, що їм буде забезпечено принаймні десятки тисяч «повстанців». Однак, так не сталось, як гадалось. Сам Петро Порошенко та так-звана його команда участі в акції зі зрозумілих причин не брали, щоб не засвідчувати свою позицію.

З чим же звернулися до вінничан лідери опозиції? З пафосними загальниками і вимогою усунення президента Віктора Януковича від влади. Героїчні повстанські ватажки висунули альтернативу: «Президент України - Арсеній Яценюк». І вельможні повстанці закликали народ боротися з олігархами. От тільки не сказали з якими конкретно боротися нам, вінничанам. В атмосфері загальної уваги, особистої безпеки і комфорту, в передчутті ситної переможної вечері в ресторані «Буржуй» в оточенні місцевих «повстанців», в тому числі й з вінницької мерії, оббризкуючи слиною образи абстрактних гнобителів народу, новоявлені «гонти» й «залізняки» «забули» назвати тільки прізвища олігарха Порошенка та його холуїв. Може тому, що це правильний олігарх, завдяки якому й відбулось віче?

Але ватажки «повстання» забули розповісти вінничанам, з ким же боротися їм на Поділлі, крім Віктора Януковича. Така висока ціна їхніх слів.

Хочемо сказати, що ми ніколи не підтримували ні Віктора Януковича, ні партію Регіонів, але вінницька руїна – справа їхніх рук в останню чергу. Ми виступаємо за те, щоб кожен відповідав лише за свої справи.         

Прес-служба Вінницької ОГО «Народна Армія Спасіння Вінниччини»
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.