Субота, 02 Грудня 2023 р.
Домівка » Головна » Пропозиції НАС Вінниччини до Всеукраїнського форуму НАС

Пропозиції НАС Вінниччини до Всеукраїнського форуму НАС

ПРОПОЗИЦІЯ ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ОСЕРЕДКУ «НАС»
для внесення до резолютивної частини
ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ «НАРОДНОЇ АРМІЇ СПАСІННЯ»
м.Київ, 29 серпня 2009 р.

1.В зв’язку з прямими погрозами з боку начальника Укрголовдержкарантину України Білика А.Г. пов’язаними із діями Народної Армії Спасіння по захисту людських і професійних прав трудового колективу Державної інспекції з карантину рослин по Вінницькій області та її начальника Неїлика М.М. – звернутися до президента України, прем’єр-міністра України, генерального прокурора України, Служби безпеки України з вимогою припинити протиправні дії проти НАС начальника Укрголовдержкарантину України Білика А.Г. та з’ясувати ймовірну участь у цьому переслідуванні співробітників СБУ (зокрема брата заступника голови Вінницької ОДА Чернія В.В.)

2.Враховуючи те, що проти Матері-героїні України Садовнік Марії Степанівни, за бездіяльності вінницьких правоохоронних органів, ведеться протиправна діяльність з боку нинішніх власників вкраденого в її багатодітної родини будинку в м.Жмеринка – звернутися до президента України, прем’єр-міністра України, генерального прокурора України, Служби безпеки України з метою припинити незаконне переслідування Садовніків.

3.Доручити Вінницькому обласному осередку НАС в 3-х денний термін підготувати текст звернень по п.п. 1, 2.

Координатор НАС-Вінниччина                                              Артем Дуляк

Переглянути документ у форматі PDF© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.