Субота, 02 Грудня 2023 р.
Домівка » Головна » ПСЕВДОЄВРОПЕЙСЬКІСТЬ НЕ ПРОХОДИТЬ…

ПСЕВДОЄВРОПЕЙСЬКІСТЬ НЕ ПРОХОДИТЬ…

Голові Вінницької ОДА В.В.Коровію

Відкрите звернення.

Призначаючи Вас на посаду голови Вінницької ОДА Президент України задекларував, що має на меті показати країні й світу як його команда практично втілює в життя європейський вибір, як Вінниччина вже сьогодні живе за  європейськими цінностями.

Станом на 20.06.2017 року в області стрімко падає довіра населення до дій центральної влади.

За підсумками Вашої дворічної діяльності в регіоні вимагаємо прозвітувати про те, яку політику Ви реалізуєте: політику центральної влади, свою власну чи політику третіх осіб, в тому числі країни-агресора – Росії?

Складається враження, що в області свідомо і послідовно реалізується кремлівський сценарій «Шатун», оскільки саме Ви не забезпечуєте базові права людини – найвищої цінності і в державі, і в області:

1. На приватну властість (на прикладі Теплицького району);

2. На охорону здоров’я на прикладі доступності медичної допомоги:             

- невідкладної як частини екстренної (на прикладі наявних відділень укомплектованих відповідними фахівцями);

- спеціалізованої допомоги дитячому населенню (на прикладі смерті дитини в Тростянецькому районі);

- функціонування єдиного реабілітаційного простору з наявністю системи фізичної реабілітації .

- забезпечення безпечних умов для заняття спортом (на прикладі доступності спеціалізованої медичної допомоги з спортивної медицини).

 3. На відшкодування шкоди і відновлення прав, завданих незаконними діями органів державної влади та місцевого самоврядування (на прикладі екс-голови Теплицької райради Василя Романюка);

4. Права на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, права на свободу об’єднання у політичні партії та громадські організації  (на прикладі дискримінації, приниження честі та гідності, ділової репутації, свідоме порушення правового порядку в питаннях права на працю громадського і політичного діяча Сергія Чернишука).

5. На дотримання правового порядку (на прикладі незаконного втручання голови Вінницької ОДА в діяльність Вінницької обласної ради – звільнення Сергія Чернишука).

Дискримінація є диким проявом боротьби з політичними опонентами. Не цивілізованим, не європейським проявом. Особливо з-під тишка та чужими руками. Однак правда переможе. Не всі депутати Вінницької обласної ради  є вівцями схильними до криміналу та політичного суїциду, навіть заради непомірного Его К і компанії.      
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.