П'ятниця, 30 Липня 2021 р.
Домівка » Головна » ВАЛЕРІЙ КОРОВІЙ: МЕДИЧНА ГАЛУЗЬ ВІННИЧЧИНИ ВТРАТИЛА КЕРОВАНІСТЬ.

ВАЛЕРІЙ КОРОВІЙ: МЕДИЧНА ГАЛУЗЬ ВІННИЧЧИНИ ВТРАТИЛА КЕРОВАНІСТЬ.

Інформаційний запит № 14 від 30 січня 2016 р. 

Міністру охорони здоровя України О.М.Квіташвілі     

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо Вас надати наступну публічну інформацію: 

1.Яка юридична особа є правонаступником ліквідованого Департаменту охорони здоров'я та курортів Вінницької ОДА та просимо надати завірені копії документів на підставі яких приймалось обґрунтування, погодження  і рішення щодо ліквідації ДОЗ та К в 2015 р.

2.У Вінницькій області в 2015 р. створено Департамент охорони здоров'я   Вінницької ОДА, а отже просимо надати завірені копії документів на підставі яких приймалось обґрунтування, погодження  і рішення щодо створення Департаменту охорони здоров'я Вінницької ОДА.

3.01.06.2015 р. у Вінницькій області розпочалася реалізація Проекту Світового банку  «Поліпшення охорони здоров’я на службі людей» (Serving People, Improving Health Project), яким надано Україні 215 млн дол. США на розвиток медицини.  В рамках Проекту Вінницькій області надано фінансування в розмірі 32 850 400,00 доларів США, а звільнений в грудні 2015 р. директор Департаменту охорони здоров'я і курортів Вінницької ОДА Бабій Тетяна Федорівна уповноважена на підписання фінансових документів в рамках виконання Проекту Світового банку, а тому просимо Вас надати наступну публічну інформацію:

4.1.Кошторис на виконання Проекту Світового банку  «Поліпшення охорони здоров’я на службі людей» (Serving People, Improving Health Project) у Вінницькій області.

4.2.Звіт про проведені роботи та видатки в рамках виконання Проекту Світового банку  «Поліпшення охорони здоров’я на службі людей» (Serving People, Improving Health Project) у Вінницькій області з 01.06.2015 р. по теперішній час.

4.3.Копію наказу, розпорядження про звільнення Бабій Т.Ф. від виконання обов’язків в рамках реалізації Проекту Світового банку  «Поліпшення охорони здоров’я на службі людей» (Serving People, Improving Health Project) у Вінницькій області та копію наказу, розпорядження про призначення нової відповідальної посадової особи за реалізацію Проекту Світового банку  «Поліпшення охорони здоров’я на службі людей» (Serving People, Improving Health Project) у Вінницькій області.                                  

За дорученням Правління Вінницької ОГО «Народна Армія Спасіння Вінниччини» 

Дякую, з повагою

Керівник Департаменту з надання правової допомоги та інформації Вінницької ОГО «Народна Армія Спасіння Вінниччини» Іващенко В.М.

 
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.