Неділя, 18 Серпня 2019 р.
Домівка » Головна » ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ МАСОВИМ ЗАВОРУШЕННЯМ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ.

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ МАСОВИМ ЗАВОРУШЕННЯМ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Голові Вінницької ОДА Коровію В.В.

Голові Вінницької обласної ради Олійнику А.Д.                  

 Депутатам Вінницької обласної ради 7-го скликання. 

Вінничанам, ЗМІ.                                                                      

Копія:Президенту України Порошенко П.О.

Прем'єр-міністру України Гройсману В.Б.                                                                                     

21 лютого 2017 року Вінницька обласна Рада ухвалила рішення про підтримку блокади на Донбасі.

Причиною такого рішення є те, що блокада – це шлях швидкого закінчення війни. Механізм  наступний:  припиняється фінансування терористичних ДНР та ЛНР через ліквідацію злочинних схем так-званої торгівлі з терористами українських олігархів та деяких представників влади.

Однак, «партія торгівлі на крові» не полишає свої наміри продовжувати свій злочинний бізнес. Так, на сайті Вінницької обласної ради розміщено проект рішення «Про Звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо додаткових заходів для боротьби із контрабандою товарів, які потрапляють в Україну з окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження» - який сприйнято організаціями громадянського суспільства Вінниччини таким, що направлений не на боротьбу з контрабандою, а як заклик до вищих посадових осіб Держави Україна силовими методами припинити акції патріотичної громадськості по блокаді тимчасово окупованих територій України – ЩО НЕДОПУСТИМО!

02.03.2017 р. у Вінниці відбувся круглий стіл: «Блокада: за і проти» в якому прийняли участь близько 70 представників громадських організацій, політичних партій, волонтерських груп та учасників АТО – КОЖЕН З ЯКИХ БЛОКАДУ ПІДТРИМАВ.

Більше того, вищевказаний проект рішення Вінницької обласної ради «Про Звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо додаткових заходів для боротьби із контрабандою товарів, які потрапляють в Україну з окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження» сприйнятий негативно, а саме, як єзуїтський спосіб відмовитись від рішення Вінницької обласної ради від 21.02.2017 р. про підтримку блокади, та намагання спонукати керівництво держави дати команду на силовий сценарій припинення блокади.

Громадськістю такі намагання окремих депутатів Вінницької обласної ради сприйняті вороже та прирівняні за наслідками до диктаторських законів злочинного режиму Януковича від 16.01.2014 р., та обговорюється питання щодо необхідності застосування аналогічних заходів по припиненню наступу на конституційні права громадян, як то було 25 січня 2014 р. у м.Вінниці. Тобто мова йде про силове протистояння в разі винесення на сесію Вінницької обласної ради вищевказаного колаборантського проекту направленого на силовий розгін блокади та застосування сили до учасників блокади.

Виходячи з вищевикладеного – ВИМАГАЄМО:

1.Депутату Вінницької обласної ради Крученюку О.В., як ініціатору подання проекту рішення Вінницької обласної ради «Про Звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо додаткових заходів для боротьби із контрабандою товарів, які потрапляють в Україну з окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження» - даний проект рішення негайно відкликати.

2.Голові Вінницької ОДА Коровію В.В., з метою недопущення громадського протистояння та заворушень у Вінницькій області – негайно звернутись із зверненням до Президента України, Прем'єр-міністра України, керівника МВС, керівника СБУ про недопустимість силового припинення акцій представників організацій громадянського суспільства по блокуванню тимчасово окупованих територій України.

04.03.2017 р. м.Вінниця. Для листів: 21050, м.Вінниця-50, а/с 8180. 

Звернення одноголосно підтримано на Народному Вічі 05.03.2017 р. у м.Вінниці.

Т.в.о.керівника Вінницького обласного осередку політичної партії «Національний корпус» Сергій Сидорук

Керівник Вінницької обласної громадської організації «Народна Армія Спасіння Вінниччини» Артем Дуляк
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.