П'ятниця, 30 Липня 2021 р.
Домівка » Головна » Вінницька Народна Рада: без самоорганізації народу неможливо відстояти інтереси народу.

Звернення до вінничан!

Сьогодні наступив вирішальний момент Української Революції. Відсутність чіткого плану дій учасників Майданів дозволила владі перейти в контрнаступ. Антинародний уряд Азарова зневажає український народ, не рахується з його інтересами, не хоче бачити істинних причин протестів доведених до відчаю людей, а тому не збирається йти на діалог з суспільством.  Він здійснює практичні кроки по розколу України. Мета Азарова - за будь-яку ціну придушити народний опір силами нелюдів-беркутівців, працівників міліції, прокуратури, суддів та в разі потреби збройних сил України. Вже сьогодні почались політичні репресії проти учасників Майданів. Невинних людей заарештовують і силою намагаються вибити з них зізнання в неправомірних діях. І це лише початок.

На жаль, ударною силою нинішніх Майданів, і вінницького в тому числі, виступає переважно студенство. Натомість, основна частина працюючих ще займає вичікувальну позицію. Це пояснюється тим, що з цими людьми ще недостатньо персонально працюють, мало звертаються до них з роз’ясненням того, що насправді відбувається, не пропонують конкретним громадянам здійснювати практичні кроки по захисту своїх конституційних прав і свобод та національних інтересів України. Сьогодні очевидно, що партійна й загальна протестна риторика не є і не може бути для більшості громадян керівництвом до дії. Крім того, відсутність єдиного керівництва мільйонами повсталих громадян робить їх дії неефективними і викликає в більшості людей справедливе роздратування  чи зневіру.

Ми заявляємо, що студенство і молодь не дадуть використати себе ні владі, ні збанкрутілим партійним лідерам. Натомість, молодь і студенство готові до конструктивної співпраці з усіма здоровими суспільними силами.

Ми вважаємо, що політичну кризу в Україні не вирішити лише протестами в столиці. Переможе той, за ким піде більшість українців, що живуть і працюють в регіонах.

Реальність така, що вінницька виконавча влада активно підтримує нинішній уряд Азарова і виступає проти  народу. Доказом цього є конкретні дії голови ОДА Івана Мовчана, який не тільки підтримав азаровщину в її намаганнях припинити євроінтеграційні процеси, а й чинив тиск на депутатів місцевих рад з метою прийняти звернення на підтримку антиконституційних дій центральної влади щодо відмови від євроінтеграції і бузувірського побиття учасників київського Майдану. Більше того, є інформація, що нібито Мовчан віддав наказ працівникам ОДА щоденно посилати на Київ провокаторів з числа спортсменів та працівників бюджетних установ для участі в антимайдані. А ще Мовчан наказав ректорам вінницьких вузів заборонити студентам брати участь в Майдані.

Схожу позицію зайняла обласна рада, міський голова Володимир Гройсман та більшість депутатів міської ради, які на словах за євроінтеграцію, за народ, а насправді допомагають Азарову цю євроінтеграцію згортати. Ця позиція більш огидна за мовчанівську, бо по-єзуїтські приховує свою справжню сутність за псевдодемократичною, псевдоєвропейською риторикою.

 Загалом же, всі гілки вінницької влада активно підтримують протизаконні, антиконституційні дії кривавого уряду Азарова, протидіють проведенню загальнонаціонального страйку на території області та міста Вінниці, а тим самим виступають проти зміни влади в Україні та практичного підписання угоди про асоціацію з ЄС. Бо для європейського вибору потрібні практичні дії, які влада свідомо не здійснює.

Про це свідчать недавні рішення Вінницької обласної та міської рад, які складаються лише з  загальників та прихованої підтримки противників євроінтеррації. Але в них відсутнє прагнення вінничан до негайної відставки уряду Азарова, дострокових виборів Президента України та Верховної Ради України.

Отже, більша частина депутатів та керівництво Вінницької міської та обласної рад не можуть більше представляти інтереси виборців, а заважають їм захищати свої конституційні права на мирні протести, зміну влади та на європейський вибір України.

Тому ми, вінничани, заявляємо, що для захисту народу і революції створюємо надпартійний орган - Вінницьку Народну Раду – центр спротиву і легітимний орган безпосереднього (прямого) народовладдя, який практично об’єднає зусилля більшості населення області в його боротьбі за європейський вибір України і негайну зміну нинішньої влади, в тому числі обласної.

Ми закликаємо представників студенства, робітничого класу, інтелігенції, бізнесу, профспілок, політичних партій, громадських організацій, ветеранів-правоохоронців, ветеранів-військових - усіх патріотично налаштованих і небайдужих громадян вступати до Народної Ради. В момент, коли Україна знаходиться на крутозламі, ми повинні об’єднати зусилля всієї нації, відкинувши геть партійні, групові  та приватні інтереси. Наша мета - захист національних інтересів України. 

Завданням Народної Ради є змусити владу припинити репресії проти повсталого народу, піти на діалог з суспільством, відправити у відставку кривавий уряд Азарова, замінивши його урядом народної довіри, підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом.

Для реалізації цього завдання Вінницька Народна Рада починає створення страйкових комітетів на кожній вулиці, в кожній установі, на кожному підприємстві з метою негайного приєднання Вінниччини до Загальноукраїнського страйку.

 

Наші вимоги на загальнонаціональному рівні:

 

1. Підписання Президентом Віктором Януковичем Угоди про асоціацію з Євросоюзом в грудні 2013 року;

2. Негайна відставка уряду Азарова;

3. Притягнення до кримінальної відповідальності усіх причетних до побиття учасників Майдану;

3. Негайне звільнення усіх незаконно заарештованих учасників Майдану;

4. Організація загальнонаціонального круглого столу з пошуку шляхів виходу з нинішньої політичної кризи;

5. Призначення позачергових виборів до Верховної Ради України;

6. Зміна нині діючої Конституції України на Конституцію 2004 року і позачергові вибори на її основі  Президента України;

7. Прийняття європейського Закону «Про місцеве самоврядування».

 

Наші вимоги на загальнообласному рівні:

 

1. Негайна відставка голови Вінницької ОДА Івана Мовчана. Притягнення його до кримінальної відповідальності за перешкоджання вінничанам реалізувати свої конституційні права і, зокрема, право на мирне виявлення протесту, право на страйк та його участь в незаконній протидії київському Майдану;

2.  Дострокові вибори Вінницької обласної ради;

3. Негайна відставка Вінницького міського голови Володимира Гройсмана та дострокові вибори Вінницької міської ради та міського голови;

4. Звільнення з посад ректорів торгово-економічного, аграрного та медичного університетів за заборону студентам брати участь в Майдані;

5. Організація загальнообласного круглого столу з пошуку шляхів виходу з нинішньої політичної кризи.

08.12.2013 р. м.Вінниця

Вінницька Народна Рада
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.