Четвер, 30 Листопада 2023 р.
Домівка » Головна » Вінницька обласна УНА-УНСО: ПОТРІБНО ГОВОРИТИ НАРОДУ ПРАВДУ ЩОДО ПОДІЙ У КРАЇ.

ЗВЕРНЕННЯ ВІННИЦЬКОЇ УНА-УНСО до вінничан і депутатів Вінницької обласної ради

Після укладання російсько-українського пакту 17.12.2013 року в Москві, зрозуміло, що влада в Україні нині стала на шлях розбудови малоросійсько-азійського варіанту деспотії. Отже, завданням кожної української політичної партії є практичне подолання цієї загрозливої тенденції, а отже, змушування влади стати на шлях євроінтеграції чи добровільно піти у відставку.

В цей вирішальний для нації момент, на жаль, в країні відсутні лідери й потужні політичні сили, які б могли це зробити негайно.

Ми, вінниччани, сприймаємо владу, передусім, через діяльність її вінницької гілки.

Нині на Вінниччині відбулась остаточна консолідація місцевих владних інституцій у регіональний поліційний режим. Правителі краю - голова ОДА Іван Мовчан та Вінницький міський голова Володимир Гройсман використовують адмінресурс, силові структури та залежну від них судову гілку влади для протиправного впливу на населення та політичних опонентів і вирішення економічних, політичних, соціальних та правових питань.

З усіх політичних осередків Вінниччини лише УНА-УНСО веде справжню боротьбу за негайний демонтаж вінницького поліційного режиму і перетворення його на демократичну владу. Розуміючи, що для переходу на європейські стандарти влади потрібні європейські закони - ми хочемо, щоб влада вже сьогодні діяла в рамках чинної Конституції України.

Тому протягом 2013 року домагаємось відставки голови Вінницької ОДА та Вінницького міського голови, передачі обласній раді повноважень по керівництву обласними комунальними закладами, ліквідації системи державного рекету, запровадженого Іваном Мовчаном в формі так-званого соціального партнерства з бізнесом та звітів керівників районів і органів місцевого самоврядування, припинення антинародної медичної реформи, справжньої боротьби з корупцією та організованою злочинністю, відновлення законної господарської діяльності Немирівського лікеро-горілчаного заводу (бюджетоформуючого підприємства Вінницької області), припинення незаконного відчуження нерухомості, землі, які є спільною комунальною власністю територіальних громад, зниження невиправдано високих комунальних тарифів,  захисту конституційних прав вінничан, проведення чесних виборів...

Для прикладу, наші ініціативи по-справжньому не підтримує жоден з місцевих осередків опозиційних партій. Особливо це стосується найбільшого з них – «Батьківщини». Так, фракція цієї партії в Вінницькій обласній раді голосувала за проведення медичної реформи; своєю дивною бездіяльністю фактично допомогла Мовчану незаконно отримати повноваження обласної ради щодо повного контролю за обласними комунальними закладами, що привело до ситуації, коли за його вказівкою чи мовчазною згодою керівники обласних управлінь, закладів, організацій протизаконно змушують вінниччан їхати на антимайдан. Правозахисник Михайло Бардин підрахував, що влада вивезла до Києва 15 тис. осіб, а отже витратила на це більше 6 млн. грн. Ці гроші – не з власної кишені Мовчана чи Гройсмана. Вони взяті з бюджету чи вибиті в місцевого бізнесу. Тут вже під тиском народу «Батьківщина» почала поволеньки збирати підписи за відставку Мовчана, але й гадки не має збирати підписи за відставку Гройсмана. І це в час, коли, наприклад, людина цього євроімітатора Ігор Івасюк – директор департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, депутат міської ради і кум мера - змушує освітян і своїх підлеглих, працівників вищеназваного департаменту, їхати на антимайдан, а Вінницьке міське ТТУ протидіє перевізникам везти людей на Євромайдан і сприяє поїздкам на антимайдан. А ще за вказівкою Гройсмана і Мовчана відповідні управління фізичної культури та спорту м. Вінниці та Вінницької області відправляють на Київ спортсменів-тітушок, частина з яких вже ганебно прославилась побиттям вінничан, що захищають стадіон біля 18 школи від незаконної забудови.

Дивуватися такій поведінці керівництва вінницької «Батьківщини» не варто, адже воно, на нашу думку, є суттєвим елементом вінницького поліційного режиму, а отже, не має власної позиції, переймаючись лише тим, щоб зайняти зручну і вигідну позу в той чи інший момент. І ця батьківщинівська поза дозволяє Мовчану та Гройсману контролювати опозиційні структури на Вінниччині майже в ручному режимі. Саме тому керівництво вінницької «Батьківщини» не домагалось відставки Мовчана і Гройсмана тоді, коли вони хотіли вирубати зелені легені Вінниці  - більше 7 га лісу в Лісопаркові; дозволити компанії-монстру «Монсанто» побудувати у Вінниці свої потужності по виробництву генетично-модифікованих продуктів харчування; мовчало і мовчить про втрату обласним бюджетом більше 300 млн. грн. через зупинку, з вини Мовчана, законної господарської діяльності Немирівського лікеро-горілчаного заводу. Про цю ганебну поведінку місцевого керівництва «Батьківщини» повинен знати кожен. Бо це тінь на велику українку Юлію Тимошенко – незламного борця за європейську Україну.

 Керівництво вінницької «Батьківщини» не домагалось і припинення репресій проти справжніх організаторів вінницького Майдану. А вина цих патріотів полягала в тому, що вони, а не «Батьківщина», де є десятки тисяч членів партії,  приводили на Майдан тисячі студентів, виступали проти крадіжки Гройсманом у вінничан стадіону біля 18 міської школи, протестували проти протиправних дій Мовчана.

Така реальна картина того, що діється сьогодні на Вінниччині.

Тому ми закликаємо Вінницьку обласну раду:

1. Підтримати ініціативу Вінницької Народної Ради щодо призначення Петра Порошенка Прем’єр-міністром Уряду народної довіри, призначення головою Вінницької ОДА Григорія Заболотного, а його першим заступником Валерія Коровія.

2. Висловити недовіру голові Вінницької ОДА Іванові Михайловичу Мовчану та ініціювати притягнення його до кримінальної відповідальності за протиправні дії. 

3. Закликати вінничан організовувати страйкоми  для участі в загальнонаціональному страйкові до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

4. Домогтися припинення місцевою виконавчою владою змушування працівників бюджетної сфери брати участь в антимайдані, оскільки це злочинні дії, які порушують права людини і розколюють країну.

5. Домогтися порушення кримінальної справи щодо змушування працівників бюджетної сфери до участі в антимайдані, виявлення усіх винуватців цих злочинних дій, з’ясування походження коштів, які пішли на поїздки вінничан на антимайдан до м.Києва.

6. Організацію при Вінницькій обласній раді загальнообласного круглого столу між владою, опозицією та громадськістю для пошуків шляхів виходу з загальнонаціональної та обласної політичної та економічної криз.

20 грудня 2013 року                                                                                  Вінницька обласна організація УНА-УНСО    
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.