Четвер, 30 Листопада 2023 р.
Домівка » Головна » ВІННИЦЬКИЙ МАЙДАН НАМАГАЮТЬСЯ ЗАМОРОЗИТИ.

Резолюція Вінницького Народного Віча від 03.01.2014 р.

1. Пітримати ініціативу Вінницької Громадської ради щодо підписання Політичних контрактів з вінницькими осередками політичних партій,  і перш за все, з осередками «Батьківщини», «Свободи», «Удару» «Солідарності», «Європейської партії».

2. Підтримати ініціативу Вінницької Громадської Ради щодо скликання позачергових сесій рад всіх рівнів на  Вінниччині, де прийняти постанови про волю вінницьких територіальних громад щодо наступного:

 1) Негайного підписання Президентом України Угоди про асоціацію з Євросоюзом на вигідних для України умовах;

 2) Негайного повернення України до Конституції 2004 року, та прийняття закону про європейське самоврядування, що передбачає ліквідацію державних адміністрацій та передачу всієї повноти влади на місцях в руки територіальних громад. Крім того, проведення за цим законом виборів до місцевих органів влади в 2014 році, що дасть змогу провести чесні вибори Президента в 2015 році.

3. Негайне припинення репресій проти учасників Майдану та покарання усіх осіб причетних до побиття протестувальників 30 листопада та 1 грудня 2013 року.

4. Продовжувати активно підтримувати київський Майдан.

 Крім того, вирішити деякі суто вінницькі проблеми, а саме:

1. Радам усіх рівнів ініціювати проведення кримінального провадження за фактами змушування працівників бюджентних установ Вінниччини брати участь в антимайдані в м. Києві.

2. Змусити депутатів усіх рівнів прийняти постанови, які припиняють проведення медичної реформи на Вінниччині, яка є, по суті, геноцидом.

3. Вінницькій  обласній раді, на позачерговій сесії, знайти механізм щодо негайного початку господарської діяльності Немирівського горілчаного заводу. З цього приводу прийняти відповідне рішення. Крім того, ініціювати притягнення до кримінальної відповідальності осіб, діяльність (бездіяльність) яких привела до зупинки його діяльності протягом 6 місяців 2013 року,  в результаті чого обласний бюджет втратив, станом на 01.01.2014 року, понад 300 млн грн.

4. Змусити ради усіх рівнів, в межах їхньої компетенції, активно захищати конституційні права вінничан та здійснювати контроль за діяльністю правоохоронних органів.

5. Радам усіх рівнів ініціювати початок кримінільних проваджень за фактом тиску на бізнес в формі так званого соціального партнерства та нецільового використання бюджетних коштів вінницькою виконавчою владою, яке ЗМІ образно назвали «феноменом Мовчана».

6. Радам усіх рівнів ініціювати початок кримінальних проваджень за фактами незаконного вилучення з комунальної власності земельних ділянок та іншої нерухомості.

7. Радам усіх рівнів добитися зниження необгрунтовано високих тарифів на житлово-комунальні послуги.

8. Радам усіх рівнів добитися проведення реформи транспортних перевезень в області та м. Вінниці, яка б забезпечила право кожного вінничанина на зручний, безпечний, за обгрунтованими цінами проїзд.

9. Радам всіх рівнів створити сайти, де в режимі онлайн кожен громадянин зможе отримати інформацію щодо підготовлюваних та прийнятих рішень про витрачання бюджетних коштів за статтями витрат, а також інформацію про оголошувані тендери, учасників і переможців тендерів, кошторисів витрат на кожний об’єкт бюджетного фінансування та їх фактичних витрат, звіти про витрати бюджетних коштів без проведення тендерів.

10. Радам всіх рівнів в ЗМІ, які фінансуються за рахунок бюджету на території Вінницької області, забезпечити виділення площ в газетах і ефірного часу на радіо та телебаченні для оприлюднення точки зору вінницького Майдану та громадянського суспільства щодо найважливіших подій в державі та на Вінниччині.

11. Доручити Цибуліній Катерині Михайлівні представляти Вінницький Майдан у  Вінницькій Громадській Раді.

Голосували:  ЗА - одноголосно;     ПРОТИ – немає;   УТРИМ. -  немає;

Резолюцію Вінницького Народного Віча 03 січня 2014 р. прийнято одноголосно.
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.