П'ятниця, 16 Серпня 2019 р.
Домівка » Головна » ЮЛЯ ТИМОШЕНКО ПРОТИ КВОТНОГО РОЗПОДІЛУ ПОСАД.

ЗВЕРНЕННЯ ДО КАНДИДАТА В ПРЕЗИДЕНТИ УКРАЇНИ ТИМОШЕНКО Ю.В.

Шановна Юліє Володимирівно!

У нас викликає велике занепокоєння виборча кампанія Президента України на Вінниччині.

Фактично область сьогодні контролює олігархічний клан Петра Порошенка. Це робиться тіньовими, неконституційними методами, в тому числі, через призначення на ключові керівні посади залежних від клану осіб.

Саме тому реальність нині така, що переважна більшість державних службовців та членів виборчих комісій у своїх діях змушені керуватись інтересами не стільки Закону, стільки кандидата в Президенти України Порошенка.

Нещодавно ми отримали оперативну інформацію щодо прогнозованої виборчим штабом Порошенка його «перемоги» на Вінниччині з результатом у 91% голосів виборців. Ми сприйняли ці відомості як конкретне завдання виборчій машині кандидата-олігарха на забезпечити саме такий результат.

На жаль, конретне підтвердження підготовки до фальсифікації виборів в області дає нинішня кадрова політика в області.

У забезпеченні вищевказаного результату виборів Президента України ставка робиться на багато чинників, в тому числі й на працівників освіти, яких в області налічується понад 50 тис. Цією галуззю з 2005 року керує людина Петра Порошенка - директор департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Ігор Івасюк.

Ця посадова особа є активним учасником організованої злочинної групи, яка діє в органах місцевої влади. Івасюк, зокрема, відповідальний за формування банд тітушок, примусову відправку освітян на антимайдан, доведення до смерті людей, протиправні дії чесних освітян. Сьогодні клан Порошенків чинить тиск на голову Вінницької ОДА Анатолія Олійника з метою не притягнення Івасюка до відповідальності та звільнення його з займаної посади. Мета цього кандидата в Президенти України очевидна: забезпечити свою перемогу на виборах руками Ігоря Івасюка і таких як він.

Ми подали голові Вінницької ОДА кандидатуру на посаду директора департаменту освіти і науки Вінницької ОДА «Відмінника освіти України» Гаврилюк Олену Андріївну, яка активно боролась з корупцією та організованою злочинністю у вінницькій освіті. Це знана в області та Україні освітянка, з ім’ям якої пов’язано багато здобутків вінницької освіти. Вона конкретними діями довела й свою громадянську позицію. Зокрема, в час диктатури Януковича викрила корупційні схеми Ігоря Івасюка та керівництва Вінницької ОДА. За це була незаконно звільнена з посади, відновлена рішенням суду, але за вказівкою організованої злочинної групи, яка діє у вінницькій владі, це рішення не виконується майже рік.

Ви самі несправедливо постраждали від злочинних дій режиму Януковича і чудово розумієте, в якому становищі нині перебуває Олена Гаврилюк. В свій час, в Українському домі, на зустрічі з представниками регіональних ЗМІ, Ви сказали пророчі слова, що за сльози жмеринських матерів, за сльози всіх жінок відповість будь-який чиновник, не залежно від посади – ми вважаємо, що цей час настав.

Просимо Вас, як лідера потужної політичної сили та кандидата в Президенти України, домогтися звільнення з займаних посад і притягнення до кримінальної відповідальності усіх івасюків на Вінниччині, які чинили і нині чинять протиправні дії та знаходяться на службі у кланово-олігархічних структур. Ми хочемо, щоб виборча кампанія на Вінниччині проводилась чесно і прозоро. Тоді перемогу здобуде той кандидат, за якого реально проголосують виборці.

 Дякуємо. Бажаємо здоров'я і перемог. 10.04.2014 р. Правий сектор Вінниччини
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.