П'ятниця, 16 Серпня 2019 р.
Домівка » Головна » ЗАЯВА ПРАВОГО СЕКТОРУ ТА УНА-УНСО ВІННИЧЧИНИ ЩОДО КОНТРЕВОЛЮЦІЙНОГО НАСТУПУ РЕЖИМУ ЯНУКОВИЧА НА ВІННИЧЧИНІ.

ЗАЯВА ПРАВОГО СЕКТОРУ ТА УНА-УНСО ВІННИЧЧИНИ ЩОДО КОНТРЕВОЛЮЦІЙНОГО НАСТУПУ РЕЖИМУ ЯНУКОВИЧА НА ВІННИЧЧИНІ. ВІННИЧАНИ!

21 лютого 2014 року вінницькі прислужники злочинного режиму Януковича розпочали наступ на Правий сектор Вінниччини та УНА-УНСО. Причиною цього стали наші конкретні дії по демонтажу цього режиму на Вінниччині та участь в підтриманні правопорядку та законності в області.

Злочинний режим кинув в бій озброєних бойовиків з числа місцевої «Свободи», «Батьківщини» та відвертого криміналу. Безпосередній наказ про «зачистку» території від Правого сектору, за нашими даними, віддали відомі всім запроданці місцевої диктатури голови обласних осередків «Батьківщини» Людмила Щербаківська та «Свободи» Олексій Фурман та деякі керівники кримінальних структур. Продавши, в січні-лютому 2014 р. інтереси області кривавому режиму Януковича, ці іуди змушені тепер відпрацьовувати свої «тридцять стібляників». Голова Вінницької ОДА Іван Мовчан, рятуючи свою шкуру, розповів усі подробиці зради Щербаківської та Фурмана.

21.02.2014 року «опозиційні» кримінальні елементи напали і жорстоко побили бійця Правого сектора та через нього передали керівнику Правого сектора Сергію Чумаку ультиматум: припинити будь-які самостійні дії та негайно підпорядкуватись мовчанівській Народній Раді Вінницької області. В разі невиконання ультиматуму обіцяли штурмувати штаб-квартиру Правого сектора Вінниччини по вул..Соборній, 74 у м.Вінниці.

Звичайно, ніякого штурму не було, бо в бандитів кишка тонка протистояти Правому сектору. В безсилій злобі вони спромоглись закидати «коктейлями Молотова» аграрний університет.

Ми інформуємо Вас, що революція ще не закінчена. Будьте пильні. Ми захистимо Вінницю і Вінниччину від бандитів.

Правий сектор почав і продовжить демонтаж злочинного режиму Януковича на Вінниччині до повної перемоги.

22.02.2014 р. м.Вінниця

                                     Керівник Правого сектору Вінниччини  Сергій Чумак

 
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.