Субота, 17 Серпня 2019 р.
Домівка » Головна » Заява Правого сектору та УНА-УНСО Вінниччини щодо погромів та дестабілізації ситуації у Вінниці

Заява Правого сектору та УНА-УНСО Вінниччини щодо погромів та дестабілізації ситуації у Вінниці

№ 13 від 20 лютого 2014 р.

 Прокурору Вінницької області Олександру Мрихину

 19 лютого 2014 року невідомі особи побили вікна в обласній прокуратурі та виламали двері в ВДТ «Вінтера». Правий сектор Вінниччини та УНА-УНСО заявляють, що вони непричетні до цих провокативних дій.

19.02.2014 року Правий сектор Вінниччини та УНА-УНСО звернулись до Вас із заявою про формування та відправку на Київ організованих злочинних угруповань під назвою «тітушки» під керівництвом голови Вінницької ОДА Івана Мовчана та начальника УМВС у Вінницькій області Олега Школьного, по якій прокуратурою порушене кримінальне провадження №42014020000000027. В цей самий день вінничани бачили десятки організованих молодиків з бейсбольними бітами, які виходили з готелю «Південний Буг». Працівники МВС, до яких зверталися люди, ніяк не реагували на ходу «тітушок».

19.02.2014 року, за свідченням вінничан, голова обласного осередку Європейської партії Борис Максимчук, близький до Вінницького міського голови Володимира Гройсмана, та Сергій Щетинін закликали вінничан взяти штурмом обласне УМВС у Вінницькій області. Правий сектор та УНА-УНСО не допустили цього. Крім того, до формування організованих злочинних груп під назвою «тітушки» та примусового відправлення на антимайдан підлеглих причетні близькі до Гройсмана особи, депутати з першої п’ятірки партії «Совість України» Ігор Івасюк та Олександр Жупанов.

20.02.2014 року на площі Театральній близько двохсот молодиків (тітушок), які назвалися працівниками ТТУ та на центральному мості, які назвались «комунальниками» провокували людей на силове протистояння. Все це відбувалось за невтручання і сприяння місцевих працівників МВС.

Ми вважаємо, що вищеперераховані акти вандалізму та провокування людей на силове протистояння здійснюються «тітушками».

Враховуючи кризову ситуацію в Україні, яку спровокували дії центральної влади, ми чітко бачимо як на Вінниччині, від прикриттям закликів місцевих можновладців до зваженості, миру, непролиття крові, між вінницькою міською та обласною гілками влади почалась жорстока боротьба за домінування в області. Під таким кутом зору, на нашу думку, треба розглядати і захоплення приміщення Вінницької обласної ради 25.02.2014 року, і безглузді, на перший погляд, деструктивні дії молодих людей, «комунальників» тощо та спровокованих ними натовпів.

Вінницький міський голова вчора не засудив спроби кривавого розгону Майдану.

Натомість він поставив знак рівності між людьми, які захищали свої життя і убивцями-беркутівцями. Він хоче заволодіти частиною земель Вінницького району та стати губернатором Вінниччини. Звідси його підла нинішня тактика: не ставати ні на чий бік, до повної ясності, хто буде переможцем української революції. З рук цього переможця він і розраховує отримати владу. Саме тому Гройсман має серйозний мотив для дискредитації нинішньої обласної виконавчої та представницької влад та дестабілізації ситуації у Вінниці руками «тітушок», громадського формування «Цілодобова варта» під керівництвом директора департаменту міського господарства та благоустрою Ігоря Корольчука та інших незаконних формувань. Логіка його нехитра. Коли злочинний режим впаде, він залишиться єдиною реальною силою на Вінниччині. Правий сектор та УНА-УНСО вважає, що поведінка Гройсмана негідна, антинародна і його потрібно негайно відправити у відставку.

Щодо голови Вінницької ОДА Івана Мовчана, то він просто виконує злочинні накази Президента України та намагається будь-якими засобами втриматись при владі.

Правий сектор та УНА-УНСО заявляє, що категорично проти безглуздих захоплень приміщень та руйнування комунального майна. Ми виступаємо за негайне об’єднання всіх здорових сил Вінниччини навколо єдиної мети: негайного відновлення в Україні конституційного ладу і формування нової української влади.

Враховуючи вищевикладе ми просимо:

1. Негайно припинити протиправну діяльність так званої «Цілодобової варти», яка сформована Володимиром Гройсманом з числа його підлеглих та муніціпальної поліції.

2. З’ясувати участь Володимира Гройсмана в організації масових заворушень у Вінниці 25.02.2014 року та в даний час.

3. З’ясувати участь Володимира Гойсмана в організації організованих злочинних угруповань під назвою «тітушки».

 За дорученням Правого сектору та УНА-УНСО Вінниччини

Голова Вінницької ОО ПП УНА Дуляк А.І.
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.