Неділя, 18 Серпня 2019 р.
Домівка » Головна » ЩОДО ПОВНОТИ І ОБ'ЄКТИВНОСТІ ОЦІНЮВАННЯ РОБОТИ КЕРІВНИКІВ КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ.

ЩОДО ПОВНОТИ І ОБ'ЄКТИВНОСТІ ОЦІНЮВАННЯ РОБОТИ КЕРІВНИКІВ КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ.

№ 16 від 18 лютого 2017 р.                     

Голові Вінницької обласної ради А.Олійнику

Депутатам Вінницької обласної ради

Оцінка діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області, управління якими здійснює обласна Рада, має на меті отримання повної та достовірної інформації щодо того:

- як реалізується/не реалізується державна політика у відповідній галузі,

- чи раціонально використовується комунальна власність,

- на що використовуються бюджетні кошти,

-  як надаються послуги (обсяг, якість, доступність) відповідними підприємствами, установами та організаціями.

 Підприємства, установи та організації, як об’єкти спільної власності, можуть виконати свої статутні завдання лише у випадку, коли власник (Рада), уповноважений ним орган (підрозділ ОДА) та керівник - спільно виконають всі свої обов’язки щодо об’єкта комунальної власності. Тому оцінювання і є тим місцем, де вищезазначені відповідальні особи та органи надають власникам комунальної власності (жителям Вінницької області) звіт про виконану роботу в межах компетенції.

 Тому лише звіт керівника комунального закладу не може дати відповіді на вищепоставлені питання щодо мети оцінювання, а перетворюється на:

- неповне або упереджене інформування (дезінформування) власників-жителів територіальних громад області,

- механізм усунення неугодних керівників,

- корупційну схему отримання від керівників плати за позитивний результат оцінювання.

Народна Армія Спасіння Вінниччини неодноразово зверталася до обласної Ради з цього приводу, але наші пропозиції ігноруються.

Таке становище не може продовжуватись далі. Нинішній порядок оцінювання керівників Вінницькою  обласною Радою грубо порушує ст. 2, 3, 5, 6, 7 Закону України «Про інформацію», що приводить до неможливості отримання власниками (жителями області) повної та достовірної інформації про те, як використовувалась обласна комунальна власність в 2016 році у Вінницькій області і куди були витрачені сотні мільйонів гривень платників податків.

Тому пропонуємо Вінницькій обласній Раді негайно внести зміни до порядку оцінювання керівників і проводити його за схемою: звіт власника (Рада) - звіт уповноваженого ним органу (підрозділу ОДА) – звіт керівника підприємства, установи чи організації.

 Якщо ця законна пропозиція буде проігнорована, ми оскаржуватимемо результати оцінювання за 2016 рік в судовому порядку і закличемо власників комунальної власності Вінницької області змусити Вінницьку обласну Раду надати їм достовірну і повну інформацію щодо використання комунальної власності та бюджетних коштів за 2016 рік.

        За дорученням Правління Вінницької ОГО «Народна Армія Спасіння Вінниччини»

Керівник Департаменту з надання правової допомоги та інформації Вінницької ОГО «Народна Армія Спасіння  Вінниччини»  Іващенко В.М.            
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.