П'ятниця, 16 Серпня 2019 р.
Домівка » Головна » ЗАЯВА ПРАВОГО СЕКТОРУ ВІННИЧЧИНИ ЩОДО ПОЛІТИЧНОГО ВБИВСТВА ОЛЕКСАНДРА МУЗИЧКА (САШКА БІЛОГО).

ЗАЯВА ПРАВОГО СЕКТОРУ ВІННИЧЧИНИ ЩОДО ПОЛІТИЧНОГО ВБИВСТВА ОЛЕКСАНДРА МУЗИЧКА (САШКА БІЛОГО).

№ 13-пр від 31.03.2014 р. Прокурору Вінницької області

 

В ніч з 25 на 26 березня 2014 року в м.Рівне здійснено політично вмотивоване вбивство члена Центрального Проводу політичної партії Правий сектор, координатора Правого сектору-Захід Олександра Музичка. Вбивство здійснено за сприяння спецпідрозділу МВС «Сокіл» за наказом міністра МВС України Арсена Авакова та його заступника Володимира Євдокимова.

Про те, що спецоперація МВС була раніше спланована та направлена не на затримання О.Музичка, а саме на його фізичне знищення свідчать ті факти, що на початку березня 2014 р. відносно О.Музичка було внесено відомості до ЄРДР нібито за скоєння ним «злісного хуліганства». Проте О.Музичко до моменту смерті так і не був повідомлений МВС про цей факт, його не було допитано, йому не було повідомлено про підозру – проте його завчасно повідомили про те, що МВС прийнято рішення по його фізичне знищення на підставі рішення міністра МВС України Арсена Авакова та його заступника Володимира Євдокимова. Мотивом винесення такого злочинного рішення та віддання наказу спецпідрозділу МВС «Сокіл» є активна громадсько-політична діяльність О.Музичка на протязі всього його життя та особливо напередодні та під час Української революції 2013-2014 р., його активне забезпечення обороноздатності України в зоні його відповідальності, як координатора Правого сектору-Захід, активної політичної діяльності по розбудові та структуризації організацій політичної партії Правий сектор в Західній Україні. Доказом перевищення службових повноважень міністром МВС України Арсеном Аваковим та його заступником Володимиром Євдокимовим є те, що офіційно О.Музичка намагались притягнути до відповідальності нібито за вчинення «злісного хуліганства» - а фактично вищевказані службові особи МВС в зв’язку з даною публічно називали О.Музичка тільки «бандитом» та керівником ОЗГ, та публічно погрожували громадянам України такою ж розправою, якщо вони зі зброєю в руках виступлять на захист України. Мотивом для вчинення злочину міністром МВС України Арсеном Аваковим та його заступником Володимиром Євдокимовим є неодноразові заперечення О.Музичка щодо призначення їх на посади, так як він ставив під мотивований сумнів патріотизм даних осіб, а також вказував на те, що А.Аваков володіє 100 000 000 доларів США, що було неможливо заробити в Україні чесним шляхом не прислужуючи попередньому злочинному режиму, а «мздоїмство» В.Євдокимова є настільки цинічне і широковідоме в органах МВС (йому носили відкати навіть з фонду підтримки сімей загиблих міліціонерів) – що О.Музичко стверджував про те, що за таких підстав потрібно або ставити хрест на реформуванні правоохоронної системи, або негайно звільняти А.Авакова та В.Євдокимова.

Виходячи з вищевикладеного – вимагаємо порушення кримінальної справи щодо перевищення влади і службових повноважень міністром МВС України Арсеном Аваковим та його заступником Володимиром Євдокимовим, що призвело до смерті Олександра Музичка 25.03.2014 р. та на час досудового слідства відсторонити їх від виконання службових обов’язків.
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.