Четвер, 15 Серпня 2019 р.
Домівка » Головна » ЗАЯВА ПРАВОГО СЕКТРОРУ ТА УНА-УНСО ВІННИЧЧИНИ ЩОДО НЕЗАКОННОГО ПРИПИНЕННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НЕМИРІВСЬКОГО ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНОГО ЗАВОДУ.

Шановні Вінничани!

Злочинна Сім’я Януковича намагалася привласнити Немирівський лікеро-горілчаний завод. Робилося це руками колишніх голів Вінницької ОДА Миколи Джиги та Івана Мовчана, голови Немирівської РДА Петра Михайленка, керівництва Вінницької обласної організації Партії Регіонів, колишнього голови фракції Партії Регіонів Тетяни Антонець та родини Глусів.

Крім того, батько голови Немирівської РДА Микола Михайленко та його подільник, голова правління ДПАТ «НАК «Украгролізинг» Микола Шпак та його заступник Тарас Семикопний своєю кримінальною діяльністю вкрали в держави 120 433 294,44 грн.

В результаті протиправної діяльності вищепоіменованих осіб Немирівський горілчаний завод не працює, що привело до недоотримання обласним бюджетом 350 млн. грн. за 2013-2014 рр. та загрози перенесення виробництва до Російської Федерації, а отже втрати робочих місць тисячами немирівчан.

Правий сектор та УНА-УНСО Вінниччини вимагає:

1. Негайно відновити господарську діяльність Немирівського лікеро-горілчаного заводу в повному обсязі;

2. Негайно змінити керівництво Немирівського лікеро-горілчаного заводу відповідно до рішення його власників, що володіють 75% акцій та рішення судів;

3. Негайно притягнути до кримінальної відповідальності всіх осіб, винних в свідомому незаконному припиненні господарської діяльності Немирівського лікеро-горілчаного заводу протягом 2013-2014 рр., що привело до втрати обласним бюджетом 350 млн грн., а саме: колишнього Президента України Віктора Януковича, колишніх голів Вінницької ОДА Миколи Джиги та Івана Мовчана, голову Немирівської РДА Петра Михайленка, керівництво Вінницької обласної організації Партії Регіонів, колишнього голову фракції Партії Регіонів Тетяну Антонець та власників заводу Глусів.

4. Негайно повернути до бюджету Вінницької області 350 млн. грн. за рахунок колишнього Президента України Віктора Януковича, колишніх голів Вінницької ОДА Миколи Джиги та Івана Мовчана, голови Немирівської РДА Петра Михайленка, керівництва Вінницької обласної організації Партії Регіонів, колишнього голови фракції Партії Регіонів Тетяни Антонець та власників заводу Глусів.

5. Притягнути до кримінальної відповідальності генерального директора ВАТ «Брацлав» Миколу Кириловича Михайленка, голову та заступника правління ДПАТ «НАК «Украгролізинг» Микому Васильовича Шпака та Тараса Леонідовича Семикопного за розтрату державних коштів в розмірі 120 433 294,44 грн.

27 лютого 2014 року.

Керівник Правого сектора Вінниччини Сергій Чумак
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.