Середа, 14 Серпня 2019 р.
Домівка » Головна » ЗАЯВА ЩОДО УСУНЕННЯ ДИСКРИМІНАЦІЇ ТА НЕЗАКОННОГО ТИСКУ НА ГОЛОВНИХ ЛІКАРІВ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ.

ЗАЯВА ЩОДО УСУНЕННЯ ДИСКРИМІНАЦІЇ ТА НЕЗАКОННОГО ТИСКУ НА ГОЛОВНИХ ЛІКАРІВ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ.

№ 92/1-2 від 08 вересня 2016 р.       

1.Голові Вінницької обласної ради А.Олійнику

2.Прокурору Вінницької області В.Соколовому

 В умовах фактичного припинення діяльності Вінницького обласного  лікарсько-фізкультурного диспансеру його головний лікар  Чернишук С.Н. зайняв позицію відстоювання інтересів трудового колективу, установи, осіб, які займаються фізичною культурою і спортом, пацієнтів, які потребують фізичної реабілітації. Використавши всі можливості забезпечення функціонування диспансеру у відповідності до чинного законодавства, він звернувся 01.09.2016 року до прокуратури Вінницької області з заявою про забезпечення статутної діяльності Диспансеру (додаток 1), так як головний розпорядник коштів, в особі Людмили Грабович, незаконно вилучив з кошторису закладу третину бюджету.

25 серпня 2016 року на нараді з головними лікарями третинного рівня  Людмила Грабович заявила, що додаткового фінансування до кінця року нема й не буде, і що єдиним виходом з ситуації є скорочення медичних працівників та відправлення їх в безоплатні відпустки.  На нашу думку, вона закликала головних лікарів до порушення закону. Доля ж тих керівників, які не дослухаються до її «порад» буде складатися так, як доля головного лікаря Вінницького обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Чернишука С.Н. – їх будуть дискредитувати, оббріхувати тощо, для негайного звільнення з роботи. В даній ситуації відповідальність за неможливість функціонування диспансеру лежить чи на Чернишуку С.Н. чи на Грабович Л.О. Саме тому  Людмила Грабович почала шукати підстави для звільнення Чернишука С.Н. З цією метою вона 08.09.2016 року, наказом від 08.09.2016 року № 288 (додаток 2-3) (!) послала комісію з працівників Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА для перевірки відпрацювання робочого часу Чернишуком С.Н., знаючи, що він в цей час, на запрошення начальника Управління фізичної культури і спорту Вінницької облдержадміністрації Сергія Чернявського, був на урочистостях з відзначення на Вінниччині Дня фізичної культури і спорту  в приміщенні Вінницької ОДА (додаток 4).

 Прошу Вас негайно вжити заходів відповідно до Ваших посадових обов’язків, щодо:

- відновлення нормального функціонування Вінницького обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру у відповідності до чинного законодавства;

- припинення переслідувань головного лікаря Диспансеру Чернишука С.Н. та припинення дискримінації по відношенню до нього за його професійну та громадянську позицію;

- перевірки комунальних медичних закладів області на предмет їх фінансового забезпечення у відповідності до чинного законодавства, здійснення незаконного тиску на головних лікарів та правомірності звільнення (скорочення) ними медичних працівників починаючи з 25.08.2016 року по час завершення перевірки.

Керівник Департаменту правової допомоги та інформації Вінницької ОГО «Народна Армія Спасіння Вінниччини»  В.М.Іващенко  
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.