Середа, 21 Серпня 2019 р.
Домівка » Головна » ВІННИЦЬКА УНА-УНСО: В ЖИТТІ УСЕ ПОВИННО МАТИ СЕНС, А ІНШИЙ ШЛЯХ ВЕДЕ У ХАОС…

ЗАЯВА ВІННИЦЬКОЇ УНА-УНСО.

№ 75-1 від 22 листопада 2013 року м.Вінниця, Україна

Голові Вінницької обласної ради Татусяку С.П. 

Копії:

1.Вінницькому міському голові Гройсману В.Б.  

2.Голові Вінницької ОДА Мовчану І.М.

3.Депутатам Вінницької обласної ради.

4.Депутатам Вінницької міської ради.

5.Засобам масової інформації.

В зв’язку з прийняттям протиправного розпорядження Кабінету Міністрів України № 905-р від 21 листопада 2013 року про призупинення процесу підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, що суперечить ст. 11 Закону України «Про основи внутрішньої і зовнішньої політики» та Указу Президента України № 127/2013 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2013 року «Про невідкладні заходи щодо європейської інтеграції України» і суперечить національним інтересам України вимагаємо негайно:

1. Скликати позачергові сесії Вінницької обласної та міської рад, на яких засудити дії Уряду та винести постанову про підтримку підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом на Вільнюському саміті «Східне партнерство» 29-30 листопада 2013 року.

2. Голові Вінницької ОДА Мовчану І.М. негайно звернутися до Президента України Віктора Януковича, де висловити позицію Вінницької виконавчої влади щодо неприпустимості произупинки підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом на Вільнюському саміті «Східне партнерство» 29-30 листопада 2013 року.

3. 22 листопада 2013 року в прямому ефірі закликати населення Вінницької області та м. Вінниці усіма законними способами виступити на підтримку курсу Президента України Віктора Януковича, визначеному в Указі Президента України № 127/2013

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2013 року «Про невідкладні заходи щодо європейської інтеграції України».

За дорученням Вінницької обласної організації УНА-УНСО

Керівник Центра безоплатної правової

допомоги та інформації Вінницької ОО ПП

Українська Національна Асамблея                                      Іващенко В.М.
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.