П'ятниця, 30 Липня 2021 р.
Домівка » Головна » ЗВЕРНЕННЯ ПРАВОГО СЕКТОРУ ВІННИЧЧИНИ ЩОДО КАДРОВОЇ ПОЛІТИКИ В ОБЛАСТІ

ЗВЕРНЕННЯ ПРАВОГО СЕКТОРУ ВІННИЧЧИНИ ЩОДО КАДРОВОЇ ПОЛІТИКИ В ОБЛАСТІ

№ 23-пр від 16.04.2014 р.

                             Депутатам Вінницької обласної ради.

                Голові Вінницької обласної державної адміністрації Олійнику А.Д.

                                            Шановні депутати!

                          Шановний Анатолію Дмитровичу!

Агресія Росії проти України, анексія Криму, сепаратистські рухи на Донбасі роблять питання формування влади в центрі та на місцях воістину питаннями національної безпеки.

Потрібно ясно розуміти, що нинішні призначення керівників відбуваються за достатньої обізнаності громадськості щодо осіб претендентів на посади та їх ляльководів. Тому довіра людей до керівництва держави, області, району визначається, насамперед тим, кого призначають управляти кожним структурним підрозділом і яка сила контролює того чи іншого керівника. Отримавши відповідь на вищезазначені питання, люди одразу дізнаються, яку політику проводитиме той чи інший керівник.

Саме звідси формується нелегітимність частини представників нинішньої влади в очах людей. І, як наслідок, ми бачимо наростання протестів громадянського суспільства проти багатьох кадрових рішень, які можуть, в певний момент, повністю паралізувати владу, чого не можна допустити ні в якому разі.

Яскравий приклад справжнього кадрового рейдерства дає наша Вінниччина. Кланово-олігархічні структури чинять шалений тиск на голову Вінницької ОДА Анатолія Олійника. Їх мета - змусити його укомплектувати підрозділи обласної виконавчої влади представниками одного місцевого монополіста. Розуміючи значення галузей освіти та охорони здоров’я громадянське суспільство Вінниччини запропонувало на посади директорів департаментів освіти і науки та охорони здоров’я і курортів своїх представників. Вищеназвані департаменти – це 2/3 обласного бюджету, майже сто тисяч спеціалістів та ринок різноманітних послуг з обігом в сотні мільйонів гривень. На даний час освіта і медицина - найкорумпованіші в області галузі. Крім того, клани використовували і збираються використовувати надалі департаменти освіти та охорони здоров’я для проведення виборчої кампанії у власних інтересах.

Нинішнє керівництво вищевказаними департаментами (особливо директор департаменту освіти і науки Ігор Івасюк!) відповідальне за формування банд «тітушок», незаконне змушування освітян і медиків брати участь в антимайдані, масштабне розкрадання обласного бюджету. За оперативними відомостями, нинішній в.о. директора департаменту Дмитро Білоус та заступник директора освіти і науки Роман Лисак є тіньовими «касирами», які збирали і понині збирають данину з медиків та освітян. Тетяна Бабій, яку зараз виставляють нібито жертвою режиму Януковича, – колишній перший заступник начальника управління охорони здоров’я, використовувала своє службове становище для власного збагачення, будучи «смотрящим» над цілими областями вінницької охорони здоров’я, проводила тендери, сприяла бізнесу сина та тіньовій діяльності чоловіка – головного лікаря Вінницької районної лікарні. Бабій і Білоус були найактивнішими учасниками розвалу обласної медицини під виглядом так званої медичної реформи та незаконного переслідування борців з корупцією та організованою злочинністю в медицині.

Головним завданням громадянського суспільства Вінниччини є негайна зміна керівництва вищевказаних департаментів та проведення розслідування їх незаконної діяльності. Щоб поставити департаменти освіти та науки й охорони здоров’я та курортів під громадський контроль і поламати, сформовані там, за злочинного режиму Януковича, кримінальні схеми, на посади директорів цих департаментів запропоновані чесні й порядні фахівці Гаврилюк Олена Андріївна, широко знана в області й Україні як чудовий організатор та борець з корупцією та організованою злочинністю та Лесик Павло Анатолійович – активний учасник Київського Майдану.

Кланово-олігархічні структури не погоджуються з цими кандидатурами тому, що ці фахівці представляють інтереси громадянського суспільства і не допустять розкрадання обласного бюджету в інтересах кримінальних кланів. Натомість області нав’язують кандидатури Тетяни Бабій, Дмитра Білоуса, Ігоря Івасюка і подібних, щоб в області й надалі функціонували кримінальні схеми вилучення народних коштів з бюджету.

Візьмімо конкретний приклад. Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, підпорядкований департаменту освіти та науки, яким керує Степан Дровозюк, незаконно, під прикриттям частини правоохоронців, продає друковану продукцію у великих обсягах. Крім того, освітян області, за вказівкою Ігоря Івасюка, також змушують купувати різну літературу. За нашими даними, грошовий обіг такого кримінального продажу друкованої продукції складає мільйони гривень. Мало того, Ігор Івасюк та Степан Дровозюк сьогодні, за допомогою правоохоронних органів, переслідують Олену Гаврилюк, яка викрила всі їхні кримінальні схеми. Дровозюк перешкоджає діяльності Вільної профспілки працівників освіти і науки України, не виконує рішення судів по відновленню на роботі незаконно звільнених ним працівників і т.д. Коротше поводить себе так, ніби для нього закон не писаний. Воно й зрозуміло, бо в гуртожитку інституту, замість слухачів курсів, проживають правоохоронці.

Ви – народні обранці та легітимна виконавча влада - і виборці чекають від Вас рішучих дій. Перемога над агресором – це не тільки боротьба з сепаратистами на сході країни, але й негайне формування патріотичної, професійної влади та боротьба з корупцією і організованою злочинністю по всій території України. Саме тому ми вимагаємо наступне:

1. Ініціювання негайного звільнення з займаних посад директора департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Ігоря Івасюка та в.о. директора департаменту охорони здоров’я та курортів Дмитра Білоуса та розслідування їх протиправної діяльності за часів режиму Януковича і сьогодні. Недопущення призначення директором департаменту охорони здоров’я та курортів Тетяни Бабій, а ініціювання притягнення її до кримінальної відповідальності за протиправні дії.

2. Звільнення з займаної посади ректора Вінницького обласного інституту післядипломної освіти та притягнення його до кримінальної відповідальності за протиправні, злочинні дії.

3. Ініціювання призначення на посади директорів департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Олени Гаврилюк та охорони здоров’я та курортів – Павла Лесика.

16.04.2014 р.

                   Керівник Правого сектору Вінниччини Чумак С.В.
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.