Вівторок, 05 Грудня 2023 р.
Домівка » Народний трибунал » НАС звернення до вінничан

НАС звернення до вінничан

Вінничани!

Місцеві  можновладці забрали в нас право нормально жити. Ми змушені фізично виживати! Влада ігнорує наші потреби й конституційні права, проводячи політику прихованого геноциду. Це неспростовно доводять наслідки медичного експерименту: різке погіршення доступності та якості медичної допомоги, підвищення захворюваності та прискорення темпів депопуляції (вимирання вінничан)! З кожним днем зростає число могил, а  живі доводяться до стану, коли починають заздрити мертвим.

Реформу потрібно негайно припинити. Але депутати майже всіх місцевих рад, ігноруючи волю виборців, одностайно підтримують руйнування медицини.

Особливо цінинично поводить себе керівництво партії «Батьківщина». Воно не лише підтримує медичний експеримені, але й запопадливо допомагає владі проводити політичні репресії. Так нещодавно ці фальшиві «опозиціонери» допомогли владі розправитись з активним противником медичного експерименту - головним лікарем обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Сергієм Чернишуком. Кожен повинен знати: цього чесного керівника цькує один з лідерів «Батьківщини», голова комісії обласної ради з питань озорони здоров’я Наталя Солейко при мовчазній згоді усієї партії. І це робиться в час, коли лідер «Батьківщини» Юлія Темошенко – жертва політичних репресій.

Ще однією проблемою є введення нової маршрутної мережі у Вінниці міською владою, яка здорожчила і утруднила проїзд та забрала у пасажирів право вибору: добиратися на муніципальному чи приватному транспорті. Це антинародне рішення підтримали депутати міської ради. Різні асоціації маршруточників не боролись проти нової системи, а просто намагались домовитись з міською владою за рахунок пасажирів та своїх товаришів-маршруточників. Єдиною силою, яка реально виступила на захист вінничан виявився «Автономний опір».

Ви бачите, що в умовах зради вінничан місцевим депутатським корпусом та більшістю політичних партій нам залишаються: висловлення свого ставлення до політики влади на референдумі - протестні акції – повстання - втрата здоров’я та смерть.

Розуміючи всю складність нинішнього становища ми закликаємо:
1.Негайно створювати ініціативні групи по проведенню навесні 2012 року обласного референдуму щодо припинення медичного експерименту на Вінниччині та міського референдуму щодо введення у Вінниці маршрутної мережі в інтересах більшості вінничан.
2. В кожному населеному пункті області, на кожній вулиці створювати Бригади прямої дії для захисту своїх конституційних прав.
3. Надсилати до Народної Армії Спасіння Вінниччини (21050, м.Вінниця – 50, а/с 8180) відомості щодо осіб, які проводять в області політику прихованого геноциду.

Народний Трибунал Вінниччини регулярно аналізуватиме й оприлюднюватиме ці важливі відомості. Кожен мусить відповісти за свої дії.

Комітет самозахисту конституційних прав вінничан
Народна Армія Спасіння Вінниччини
Народний Трибунам Вінниччини

29 лютого 2012 року     

Переглянути документ у форматі PDF© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.