П'ятниця, 30 Липня 2021 р.
Домівка » Захист конституційних прав » НАС Вінниччини захищає права багатодітної матері Марії Садовнік 08.12.2009 р.

НАС Вінниччини захищає права багатодітної матері Марії Садовнік 08.12.2009 р.

Новини Вінниччини

Нарешті Київський апеляційний адміністративний суд буде розглядати позов Матері-героїні України Марії Садовнік до Президента України.
Справа в тому, що члени «Нашої України», в тому числі Жмеренський міський голова Віктор Жеребнюк незаконно позбавили багатодітну сім’ю Садовніків власності. До кого тільки не зверталася пані Марія! Сам Віктор Ющенко фактично відмовився захищати її порушені права. Нинішній Гарант Конституції своїм невтручанням показав, що йому байдужа доля обікрадених нашоукраїнськими шахраями дітей. Він на боці своїх однопартійців. Цікаво, що до незаконно відчуженої нерухомості Садовніків має стосунок лідер Вінницької обласної організації «Наша Україна» Валерій Коровій. Воюють з багатодітною родиною й працівники Секретаріату Президента, а особливо Марина Ставнійчук. Коли Марію Садовнік запитали, хто, на її думку, має стати новим президентом Укераїни у неї мимоволі вихопилось: «Тільки не Ющенко!»

***

Президент України Віктор Ющенко постійно ставить за приклад Польщу, коли йдеться про захист національних інтересів держави. І з цим  у принципі можна погодитись. Скажімо, на Вінниччині вже функціонує польське консульство. Здавалося б, потрібно радіти, якби працівник консульства Анджей Сломський пам’ятав, що Вінниччина – не складова частина Речі Посполитої. Бо як інакше пояснити, що він «мобілізує» кошти на відкриття консульства у місті Вінниці і на облаштування власного житла в місцевих підприємців польського походження, наприклад, Володимира Павловського. А той разом із своїм «ідейним вождем» Яном Глінчевським широко відомі в дуже тісних колах тим, що активно вважають Поділля польською землею та взагалі демонструють свою нелояльність до держави, громадянами якої є.
Цікаво відзначити, що пан Сломський нині займається регулюванням та керівництвом польськими національно-культурними товариствами на Вінниччині, мабуть, забувши, що це – пряме втручання у внутрішні справи суверенної держави. Дивно лише те, що знаючи про все це, вінницька влада чомусь сором’язливо мовчить, а ще дивніше, що цьому неподобству не кладе край Служба Безпеки України. А от якби ми, українці, брали приклад з Польщі, то іноземні дипломати шанували б українські закони, а особи на кшталт Глінчевського та Павловського були б активними, але законослухняними громадянами.

 

***

Колишній начальник Державної інспекції з карантину рослин по Вінницькій області Микола Неїлик виграв суд за позовом до КРУ. Він нарешті довів, що ця контролюююча структура внесла до акту перевірки підпорядкованої тоді йому інспекції порушення, яких насправді не було. Надуманість звинувачень начальника Укрголовдержкарантину А.Г. Білика та КРУ проти Миколи Миколайовича не дозволима їм добитися порушення проти нього кримінальної справи. Останній, не дивлячись на шалений тиск з боку вищезазначених осіб, міністра АПК Мельника Ю.Ф., а також місцевої влади в особі заступника ОДА В.В. Чернія – представника Володимира Литвина, став нещодавно кандидатом сільськогосподарських наук. Варто зазначити, що «Народна Армія Спасіння» від самого початку стала на захист Неїлика.
Крім того, вже доведено, що посада заступника начальника Державної інспекції з карантину рослин по Вінницькій області введена міністром АПК незаконно для працевлаштування свого протеже Євгенія Баула. Пан Баул, який виконує обов’язки начальника інспекції, під прикриттям міністра АПК, чинить розправу над працівниками колективу державної інспекції на Вінниччині. Так на його вимогу написали заяви про звільнення 14 працівників інспекції, які хотіли працювати по закону, а не за вказівками Баула. Міністерський висуванець дав нещодавно премію своїм підлеглим. Правоохоронним органам варто перевірити чи не перекочували з цих преміальних по 200 грн. до кишені міністра АПК?

 

***

Триває наступ міського комунального підприємства МПК «АБС» (Архітектурно-будівельний сервіс) на власників гаражів. Міська влада створила цю структуру нібито для впорядкування незаконних гаражів навколо житлових будинків. Проте це «впорядкування» виглядає дещо дивно, бо по суті зводиться до вибивання з власників гаражів річної арендної плати в сумі 1500 грн. та демонтажу гаражів, власники яких відмовляються платити. Сьогодні власники гаражів об’єднались для захисту своїх конституційних прав. Вони ставлять перед державою кілька конкретних питань, на які ніяк не можуть отримати відповіді.
1. Чому міська влада не узаконює гаражі, якими вони користуються по 15-20 років?
2. Чому з них беруть арендну плату в розмірі 1500 грн.? Адже в жодному українському місті такої плати немає!
3. Чому арендну плату з них збирає МКП «АБС», не дивлячись на те, що згідно з Законом України «Про оренду землі» це мають робити податкові органи?
4.  Навіщо взагалі було створювати МПК «АБС», яке тільки поглиблює конфлікт між міською владою та власниками гаражів?
Цих та інших болючих питань до міської влади м. Вінниця значно більше. Але, схоже, конкретні відповіді на них даватимуть вже наступного року новий Президент України, нова міська рада, новий Вінницький міський голова, а можливо й новий Генеральний Прокурор та реформована судова система…

                                                           Марина Сторощук
© 2012-2019 Вінницька обласна громадська організація «Народна Армія Спасіння Вінниччини» | Всі права захищені.